Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde nastartovat druhym klicem


Lukas.407

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem sundal starou antenu a zjistil ze je dobra, asi se uvolnil priletovany spoj, protoze na desce mela odpor nekonecno, ale venku 12ohmu, znovu jsem ji naletoval a uz jsem se domeril spravneho odporu. Klicem ale stejne nejde nastartovat a uz nejde ani odemykat, coz pred asi mesicem slo...

Ale asi pred 14 dny mi nove parovaly druhy klic s autem, pri pokusu rozchodit tento mrtvy klic, tak je mozne ze to ted nechodi z tohoto duvodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zdravím.

Tak jsem si konečně dal dokupy druhý klíč, ale když jsem se ho dneska pokusil spárovat s autem, tak mi diagnostika zahlásila, že ho nemůže načíst. Když ho dám do zapalování jenom tak, tak mi to po chvilce zahlásí chybu imobilizéru. Jestli jsem to tady dobře pochopil, tak u tohoto typu (mám to čtyřtlačítkové vejce) se klíček samotný nijak nekóduje, jde jenom o to, aby si ho auto načetlo - znamená to, že jsem měl opět při nákupu smůlu a dostal jsem na vrakáči klíček s rozbitým transpondérem, nebo může být chyba ještě jinde?

Mohl by mi prosím někdo nafotit, který vedení je anténa k čipu immo (na plošňáku vidím velkou dokola, co si myslím, že je k dálce), kde můžu zkontrolovat studeňáky/odpory? Nebo jsem to blbě pochopil a u vejcete je ten čip PCF7936 - v tom případě jak se na něj doprčic dostanu, nikde nic takovýho nevidím a nechápu, jak případně rozebrat kloub?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, takže objednám si od číňana transpondér:

http://www.ebay.com/itm/1PCS-BMW-Auto-SECURITY-TRANSPONDER-NXP-PHILIPS-SOT-385-PCF7936AS-PCF7936AS-3851-/272067483940?hash=item3f587c5924:g:GQwAAOSwHQ9WWHXU

a pak stačí stejnej postup, jako když načítám funkční klíč, nebo se s tím musí dělat ještě něco?

A ještě viz výše, jak to sakra v tom blbým vejceti vyměním, když ani nevím, kde je, natož jak se na něj dostat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...