Jump to content

Orientácia v ServiceBoxe

Guest bluesman
 Share

Recommended Posts

Guest bluesman

Zdravím!
Vedeli by ste mi prosím poradiť, ako sa mám zorientovať v tom ServiceBoxe? Hľadám totiž presný typ sviečok pre svoj P306 a neviem nikde v ServiceBoxe nájsť presné číslo a značku sviečok, ktoré tam patria... :(

Dostal som sa podľa VIN čísla až k tejto schéme, no nevyznám sa v tom.

http://public.servicebox.peugeot.com/docapv/affiche.do?ref=N3H559F30A&refaff=N3H%205%2059F30A&idFct=FCT0512

Ďakujem veľmi pekne...

Edited by bluesman

Guest bluesman

Ďakujem!!! :) Takže ak som to pochopil správne, mám hľadať len sviečky s číslami 5962 a 5960, a len od výrobcov Eyquem, Champion a Bosch?

Ďakujem!!! :) Takže ak som to pochopil správne, mám hľadať len sviečky s číslami 5962 a 5960, a len od výrobcov Eyquem, Champion a Bosch?

Klidně mužeš použiz i NGK, ale jinak souhlas

Když koukneš do autokelly tak to tam je pěkně podle roku vyroby a podle motoru, takže v pohodě najdeš jak Bosche tak NGK

Kod v AK - Objednací kód: NG BCPR7ES

Nebo eqivalent k Eyquem - Objednací kód: NG BCPR6ET

Guest bluesman

Aha, už to začínam pomaličky chápať. :) Takže môže byť aj NGK, ak má číslo 5962.IK, chápem to správne? :D

http://ecat.elit.sk/zapalovaci-svicka-2288-NGK-BKR6EK/005JlJFRlBBR0U9QXJ0aWNsZUJyb3dzZXImVE5WPTMwNXwtMzIxNjB8LTMyMTU5fDExJlRUPWNhciZWZWhpY2xlSUQ9MzU2JlZlaGljbGVUeXBlSUQ9MSZQYXJ0RGV0YWlsSUQ9QktSNkVL

Edited by bluesman

Guest bluesman

Presne, tiež mám v tom guláš a navyše je v nich rozdiel v polohe iskry - niektoré majú 3mm, iné 6mm a podobne...
Díky moc ešte raz za rady, teraz už aspoň viem, ako sa v tom SB majú vyhľadávať čísla dielov! ;)

Edited by bluesman