Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatéká u pravého předního sloupku na podlaze


sheep

Recommended Posts

Tak nechci zakládat nové téma.Ale po přečtení všech různých problému stále zatéká.Oblepil jsem celé přední sklo silikonem.Dle rady i plastové trojuhelníky u zrcátka.Mrknul na hadičky u šíbru,nalil petku do každé díry ve předu a v pořádku odtéká.Kouknul na anténu taky sucho,už nějak nevím na co se podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu jsem ještě nezkoušel.Ale momentálně jsem dal ke dveřím hadry,takže jestli poteče jak říkáš budou hadry nacucaný.Ale musim čekat na déšt.Nebo to poleju.Ale jak někdo psal když pojedu do myčky tak nic,nebo je to tak málo že si toho nevšimnu.Koberec je mokrý u sloupku v rohu.Na druhé straně ne tak topení to asi nebude.Jen jsem si nikdy nevšimnul jestli někdo psal v jakém stavu mužou být hadice od šíbru,napadá mě jestli nemužou byt zpuchřelé.

Nevim uvidím po testu stěma hadrama,potom snad zalepim lepenkou šíbr,abych ho vyloučil.Nebo jiný nápad?

Taky bych mohl odklopit koberec u spolujezdce,to by bylo nejlepší,ale nevím co všechno rozebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odtokove diery v prahoch su a to na miestach kde je spodna hrana prahu vyztuzena pre zdvihak su tam take male dierky ktore treba pravidelne srobovakom prebijat lebo casom sa ucpu  ale ak by si mal vodu v prahoh ,pocul by si ju ako sa ti prelieva v prahu ked napr parkujes ,skus pozriet priechodku dveri respektive priechodku stlpika ci tam neni korozia

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim,hadice vypadá dobře.Ta pruchodka je malinko orezla na spodní hraně.

 

Koberec je mokrý jak ukazuje šipka.Trochu jsem ho odhrnul a vyfotil roh a přední stěnu na které jsou kapky.

Odendal bych koberec uplně ale jak se vyndavá ten plast u prahu.Odšrouboval jsem šrouby a taham za to ale nechce to povolit abych něco utrhnul.

post-6342-0-53801000-1413467339_thumb.jp

post-6342-0-42161400-1413467350_thumb.jp

post-6342-0-56644300-1413467360_thumb.jp

post-6342-0-48750900-1413467369_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plast u prahu je nacvaknuty takymi pruznymi plieskami treba poriadne tahat, tusim smerom ku tunelu rychlostky na tom plaste su este dve skrutky jena v prednej casti druha priblizne pri stredovom stlpiku auta ,samozrejme najprv musis vytiahnut tesniacu gumu dveri

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na spodnej hrane dveri su tiez dierky na vytekanie vody ak su prichodne z dveri by voda nemala vtekat na podlahu auta, tiez by som pozrel ci je priechodne odvodnenie tam kde je pelovy filter(pod celnym sklom) na lavo od filtra je diera na odvod vody ked tam nalejes vodu mala by vytetak skarou  medzi prahom a blatnikom pod bocnov smerovkov toto sa vie casto upchat

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak postupně,ve dveřích vím jsou podlouhlé dírky,voda vytéka,ty ucpané nejsou.Nalevo od filtru je velká díra jestli ta je myšlená tak tam to odtéká.Můžu i vyfotit.Přemýšlím jestli je dobře nalepé sklo.Ale i kdyby nebylo tak jsem to celé oblepil silikonem tak nevím jestli by to mohlo jít tam.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doporučím přečíst toto http://www.peugeot-club.com/topic/50030-406-hdi-r01-mokry-koberec-u-ridice-a-za-nim/

 

 

Tady zminka o tom - Pozor na tu polystyrenovou fólii pod tapecírem, tak když není perfektně po celým obvodu přilepená ke dveřím, nebo je dokonce protrhaná, teče pak do auta při dešti, zejména když nestojí auto vodorovně a řeší se to pak na fóru jako záhadný zatékání, voda na podlaze a podobně ;) [upravil dne 18/5/11 13:39 hugo.v.r.]

 

Nemužu najít fotky, co tu byli, když po dešti otevřeš dveře tak pokud je to tím tak je vidět čůrek vody po tom plastu pode dveřma

 

 

EDIT: Tak jsem to nakonec našel

 http://www.peugeot-club.com/topic/8652-tece-do-p406/#94029

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten polystyren je přilepenej dobře hlavně dole jsem to študoval,je nepotrhanej origo,asi se v tom nikdo za celou dobu nevrtal.Neřikám na 100 procent ale asi dveře můžu vyloučit po tom plastu nic neteče.Z topení to asi nebude,protože je mokrá jen část v pravo v takové prohlubni a voda se neztrácí.Nyní prší už jsem dokazal odendat koberec s molitanem,je nacucanej,tak ho tak necham.Uvidím jestli ještě něco naprší jestli přibyde a už snad bude vidět odkud.Potom by bylo asi nejlepší kdyby zase nepršelo :)  a polévat ruzné časti auta,jinak už nevim.Nevím jestli to zmáknu ještě dnes,ale určitě budu referovat a pokračovat zítra,visím tady na tom v práci tak je na to chvilkama čas.Ale pokud má ještě někdo nějaký nápad budu rád.

Jinak kdyby to bylo špatně nalepé sklo.Dá se vyříznou a přelepit,neboto nemá cenu a je lepší koupit nové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked sa ti podari vyrezat sklo bez poskodenia tak si frajer ,vecsinov sa to nepodari aspon nie laikom  s amaterskym naradim  profikovi myslim ze sa to podari,ja som to rezal s clovekom co s tym uz mal skusenosti ale aj tak nam v rohu prasklo ale o nic neslo lebo sa aj tak davalo nove cize ak by taka situacia nastala daj to spravit odborne ,no neviem ci ti to sklo doporuci opet lepit lebo na skle ostane vrstva tmelu pevna ako guma ,ono ten tmel vypada jak opravdova guma

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno to není,skákal jsem radostí předčasně.Okno sedí vše zalepené a ráno po dešti voda.Je vlhký molitan u pravé nohy spolujezdce který jde od spodní části nahoru ke sklu za palubovkou.Jak se rozebírá palubovka někdo zná ať na to nečumím jako z jara.Už nevím ale nějak se k tomu musím dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...