Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatéká u pravého předního sloupku na podlaze


sheep

Recommended Posts

Myslel jsem že,to je přesně ono jak si mě nasměroval na kaslík co je filtr jak jsem psal,byl jsem si skoro jistej.Jenže to právě asi není ono.Na tom videu když se všimnu mu to vytéka někde nad tím kaslíkem pro filtr spíš mezi ním a pantem,mě ne.Vytéká mě to spíš na druhe straně k ridičovi.Nevím co má on za verzi auta že má ty návleky,ale je vidět že se mu to ucpalo a vyčistil a jede dál.Připadá mě ale že za tu dobu když tam mám jen hadice se ten bordel dostal někam dál a neucpal hadici ale nějaký výtok,tím se někde v nějakém kanálku hromadí voda a přetéká tam kam nemá.Hledám jako vůl šmátrám nějaký výtok abych to proštoural ale pořád nemůžu ho najít.Ten u řidiče by se musel sundat asi stěrač a vytéká to někde kde je motor stěračů.Ale já se pořád nedopátral jestli to tak má vůbec být.Nemá někdo nějaký program od Peugotu kde je nějaký výkres jak je to situovaný ty výtoky?Dám to klukovi mechanikovi,ale bude na mě mít čas až začátkem týdne a mě to prostě nedá spát tak pořád pátram,ale naslepo když nevím kde to ze šibru opravdu má vytékat ven.Pokusim se ještě udělat nějaké foto kde mě to teče ven.Byl jsem na tom že hned v rohách je nějaká díra kudy to teče někam k podběhu,ale asi ne,prostě nevim čeho se chytnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ješte mě to připadá ale divný že od hadice tam kde jemu to teče je odhadem 15-20cm a to musí tedy téct vnitřkem rámu v nějakém kanálku,je to ale divný i u něho,to by teklo v plechu a za tu dobu nevim to to by to muselo být zrezlý.Nezkoušel někdo nalít do odtokové hadice vodu kde vám to vytéká,jestli jako jemu na videu nebo jinde?Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Tak jsem to dnes vyzkoušel  nalil jsem teplou vodu na straně spolujezdce  do šíbru a tekl pravou stranou, hadička byla teplá proto ta teplá voda. Po otevření kapoty jsem koukal kudy teče, spíše kudy bude vytékati. Pro lepší přehled jsem vyndal plast a viděl jsem že jednak teče na kraji a také uprostřed vytéká pramínek, takže podle mne je tam někde kanálek ,kterým to odtéká.Teče to potom tou větší oválnou dírou ven jak jsou po stranách. Je to pak vidět na zemi za předním kolem se dělala louže. Více je patrno z fotek.

Pomohl jsem jak jsem mohl.Já vodu v autě nemám.

post-7382-0-81762600-1416906524_thumb.jp

post-7382-0-97425800-1416906545_thumb.jp

post-7382-0-61286100-1416906576_thumb.jp

post-7382-0-07069200-1416906800_thumb.jp

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Sheepe koukal jsem na tvou fotku kam ti vede odtok ze šíbru  , mne tam vede kabel od antény. Mne vede odtok to té díry jak ji máš na svý fotce volnou. Podle mne patří tam .Zobrazil jsem ti to jak bych to dal pro lepší přehled.

post-7382-0-75391900-1416907362_thumb.jp

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotil jsem díru po vytažení hadice.Mimo jiné tam kde ti to vytéká to vytéká i mě,a mám to přesně ve stejném stavu ty mapy tam.Takže je vidět že tam budou zřejmě někde spojené plechy,které můžou kdykoli proreznout a téct dovnitř.Jestli to dobře chápu teče to v těch spojích plechů.jelikož netěsní,když se teda hadicí dostane bordel mezi tyto plechy už to nikdo nevyčistí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

?? Ne vyteče to tou oválnou dírou co jsem dával foto č.3 a dole to je u kola .Taky jsem si myslel že je hadička až dolů ale bohužel.

 

Nevím proč to udělali tak blbě, proč tu hadičku nevytáhli až do motorového prostoru, kde by to vytékalo. Nebo to měly stáhnout až pod auto a nekončit hadičku u palubky.Dalo by se to drobet upravit svépomocí ,chtělo by to někoho kdo má kastli na vyhození udělat foto jak to tam vypadá.

Jinak tento problém je jen u aut se šíbrem,kdo jej nemá ten to neřeší.

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se až dneska dostal k autu za světla abych to taky vyzkoušel a došel ke stejnému závěru jako servisman. Vytéká to ve spoji plechů a pak těmi oválnými dírami ven. A to nejen na krajích ale i někde uprostřed. Mne zase tekla voda když jsem jí nalil u řidiče tak tím odtokem u spolujezdce. Záleží asi jak je auto nakloněné.  Původně když jsem to taky hledal tak jsem to nezkoumal takhle podrobně a myslel jsem že to vede až někam do podkolí. Podle mne je to teda dost nešťastné řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Teklo mně taky pravými dveřmi. Po velkém boji jsem přišel na to ,že při určitém sklonu vozu a vydatném dešti netěsní těsnění Ta lišta co jde až na střechu, podtékalo to pod ním po plechu A sloupku dolů a 10cm před koncem vtékalo dovnitř a kapalo na střed krytu repráku a na podlahu. Těsnění podlepeno lepidlem na skla a od té doby dobrý. Ty dveře jsou od kliky dolů přelakovaný,první majitel,tak to asi dostalo ránu a uz to tam dobře nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...