Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nespina klima v BSI


Maros735

Recommended Posts

Ahojte, potrebujem poradit, znova mi prestala ist Klima po jej zapnuti nepocut zvuk cvaknutia relatka v BSI a netoci sa ani sahara. Viete mi poradit kde zacat riesit tento problem prv nez dam BSI von, nejaka poistka alebo nieco podobne.   Mozu mat na spinanie relatka klimy vplyv vadne predradne odpory?

 

Peugeot 406 HDI 110 HP, rv 2000, automaticka klima, Jeden vetrak sahary.

 

Dakujem za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave preto,ze musia byt splnene urcite podmieky hladam radu kde zacat s diagnostikou. Pocujem, ze nezopne rele pod volantom pri zapnuti klimy a viem, ze sa netoci sahara a viem, ze klima je natlakovana a naplnena spravne.  Moze to sposobovat vadne cidlo vnutornej teploty? alebo nejaka poistka ktoru neviem najst ? Pri vadnom predradnom odpore spina toto rele alebo nie? Nakoniec moze byt vadne aj samotne rele  a jeho oprava vyzera ako dost piplacka preto od nej nechcem zacinat. Mozno mal niekdo podobnu skusenost a poradi skor nez zacnem zbytocne rozoberat cele auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

taky dotaz je automaticka klima blokovana od vonkajsejj teploty napr ked je vonku menej ako 10 stupnov nezapnem ju?  vcera som dal naplnit isla v poho dnes rano uz nejde 

406 2.0hdi skor predpokladam ze mi vyfucala, pomeram tlakovy spinac a budem vediet len teraz nemam cas bohuzial

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi to menit nebudem 100 ecok chladic +drobnosti plnenie a nemam istotu kde to zase  povoli ,som zvyknuty bez klimy i ked je to dobry luxus na ktory sa rychlo zvyka potrebujem robit ulozenie tlmicov spojku nieco na prednej naprave a drobnosti blud penazi bohuzial neni to nove auto a zub casu sa na nom podpisal

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...