Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lepší muzika do Partneru


roman II

Recommended Posts

Rád bych maličko vylepšil muziku (za nějaký rozumný peníz) v mém Partneru, představoval bych si něco kde bych mohl přehrávat hudbu z USB (mp3) a dalo se to ovládat ovladačem rádia co je pod volantem, jako další bych rád nějaký zadní třípasmový repro s dobrýma basama (subwoofer nepreferuji). Pokud by měl někdo radu, tip, odkaz či zkušenost sem s tím, děkuji 

Upraveno uživatelem roman II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No hele já ti nevím. Parťák je dodávka, odhlučnění nic moc, vzduch sviští kolem budky, zrcátek a já nevím čeho ještě. Nebylo by lepší zainvestovat něco domů než cpát prachy sem? . . . 

Jinak všeobecně: pokud se nemýlím, tak pro zachování ovládání pod volantem si budeš muset nechat origo rádio a k němu potom připojit další zdroj, např. http://www.stualarm.cz/produkt/dvp-2004-slim1/2-din-dvd-prehravac-s-sdusb-vstupem/

Na počátku vlastnictví parťáka jsem také řešil repro, ale hlavně vzadu je v těch kapsách hodně málo místa a cena za jiné alespoň trochu dobré repro byla vysoká. A to jsem opravdu nechtěl dávat. 

Nějaké info najdeš také zde: http://www.prohifi.cz/montazni-material/tlumici-material a tím bych asi i začal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Já jsem teda tohle řešil v Berlingu(2007), tam je vytlumení asi ještě horší...nechal jsem vytlumit přední dveře, dal nové repro a zvuk se zlepšil o 100%.Chtěl jsem taky zachovat originál rádio a koupil jen převodník(malá černá krabička) se vstupy na USB,AUXSD karty, který se připojí zezadu k rádiu. Jenže jsem zjistil, že moje origo rádio je nějaká série, která toto nepodporuje Takže jsem zakoupil rádio Kenwood s USB vstupem, k tomu je nutný převaděč, který zajistí fungování ovládání pod volantem s neorigo rádiem. Zvuk se opět o něco zlepšil díky tomu základnímu Kenwwod rádiu(především lepší výšky). Teď mě ještě čeká vytlumení zadních obnažených blatníků(kde je slyšet všechno) a vytlumení kapoty a přepážkou mezi motorem a vnitřním prostorem(ani ne tak kvůli hudbě ale cestovnímu komfortu). Co se týče hudby tak rozohdně nelituju, i když je to jak někdo říká ,,dodávka" :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to u novýho modelu, ale podle mě žádný repro vzadu nebude pořádně hrát, muselo by se to celý předělat, plast pryč, a celý to vylaminovat. Já si vytlumil pořádně přední dveře a hraje to až až, repro použito Vibe 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...