Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupe 607 2.0HDI?


stepan89

Recommended Posts

byl jsem se v tom projet je to 2002 neni to zadna hiparada s vybavou je to 80kw prijde mi ze to jede hezky ale hned co jsem se rozjel tak na me zacalo svitit ESP-ASR a kontrolka pichle pneu ale kontrolka motoru se nerozsvila a auto jelo normalne tak jak ma je to nejaky problem??? ma to nejeto 300000km chteji za to 65000kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si pročteš fórum, zjistíš, že zrovna 607a nepatří zrovna k ikonám spolehlivosti. Za těch 65 000,- doporučuju spíš kouknout po 406ce (za ty prachy musí být super stav), která má servis asi 1000x levnější (a hlavně tuny dílů na vrakovištích nebo v druhovýrobě).

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406 -607 je jiná liga :)  kontrolka pneu to bych neřešil,esp-asr může byt čidlo špatné nebo nějaka pojistka, ale 300 tisic najeto se mi zdá moc i na tu cenu 65 tisic  je to něco jak tohle ? :)http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/607/15182291?goFrom=list aby jsi pak nemusel měnit nahradní dily na pulce auta to by tě vyšlo dráž než když pošetříš a koupíš v lepším stavu a najeto méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406 -607 je jiná liga :)  kontrolka pneu to bych neřešil,esp-asr může byt čidlo špatné nebo nějaka pojistka, ale 300 tisic najeto se mi zdá moc i na tu cenu 65 tisic  je to něco jak tohle ? :)http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/607/15182291?goFrom=list aby jsi pak nemusel měnit nahradní dily na pulce auta to by tě vyšlo dráž než když pošetříš a koupíš v lepším stavu a najeto méně

 jojo to je presne ono to auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se dá podle fora odhadnout spolehlivost? To by mě zajimalo :D

Vzhledem k množství témat o tom, jak se 607a tomu nebo tomu sype se dá její "spolehlivost" celkem solidně odtušit (vzpomínám si na Godzilovo vlákno, celkem dost o 607ě psal i P607Olda). Samozřejmě mohou se vyskytovat i kousky, které dělají majiteli radost, ale ty asi nebyly kupované jako 13ti leté vrány s 300 000 přiznanými km za 65 000,- Kč. 607a je nástupce 605ky a obě tahle auta spojuje hlavně to, že to jsou auta té nejvyšší třídy, které ale bohužel zhusta mají celkem zásadně "očuranou" základní údržbu a tak na potenciálního kupce čeká tuny problémů (hlavně s elektronikou), jejihž řešení může celkem zásadně provětrat peněženku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději bych koupil 407mu lehčí,svižnější,menší spotřeba 1.6hdi nebo 2.0hdi  dle mě krásnější auto zvenku i zevnitř ale zase záleží jaky koupíš kus :) může se srat i nemusí ale to je u každého auta.Dovoz belgie a 350tisic najeto nešel bych do toho kdo ví jestli to taky nebylo bourané :)

 

V popisu aut si už měl 607 2.2hdi tak bys měl vědět trochu co a jak. :) 

 

A že ty si chtel ten let vrtulníkem zdarma co nabízí k autu :)

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze dvou 607 tady na foru usuzovat, že je to auto poruchové? A ta P607Oldy zase tak strašná nebyla nehledě na ten nájezd. Pokud 607, tak po FL.

Co je lehčího na 407, když pohotovostní hmotnost dle příručky 2.0 HDI je :

407 - 1590 - 1660kg

607 - 1490 - 1590kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevím ale mam pocit že příspěvku na 407 je poněkud víc ale budiž... ja tedy natrefil na dobry kousek, na par chyb spolehlivé auto, závady které jsem měl připisuji stáři auta ale nic neřešitelného a ani drahého, do 406 jsem investoval větší částky, jestli byl zanědban servis tak se bude sr**t každé auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději bych koupil 407mu lehčí,svižnější,menší spotřeba 1.6hdi nebo 2.0hdi  dle mě krásnější auto zvenku i zevnitř ale zase záleží jaky koupíš kus :) může se srat i nemusí ale to je u každého auta.Dovoz belgie a 350tisic najeto nešel bych do toho kdo ví jestli to taky nebylo bourané :)

 

V popisu aut si už měl 607 2.2hdi tak bys měl vědět trochu co a jak. :)

 

A že ty si chtel ten let vrtulníkem zdarma co nabízí k autu :)

Ne nechtel jsem Let vrtulnikem :D ano mel jsem 2.2hdi tam se mi sral jenom FAP.jinak vse slapalo az na to ze to byl automat a zralo to jak blazen myslel jsem ze tohle je bez FAK tak by to mohlo byt ok. ale mate pravdu.nejdu do toho ma to moc najeto zustanu u sve 307 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...