Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Doporučte ALU kola ☺


fopikk

Recommended Posts

Možná na novej model, na starej ani omylem, leda že by ještě Gabriel nebo kdo to tu poskytoval ten zapis přes SK Peugeot

 

Tak už ani přes Gabriela - http://www.peugeot-club.com/topic/93192-prehled-zadosti-zapsani-alternativnich-rozmeru-do-tp-172014-konec-podavani-zadosti-pridany-ceny-peugeot(sk/?hl=%20zaps%C3%A1n%C3%AD%20%20kol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.nemužu sehnat v bazaru Alu kola s typovým listem a je fakt že nová kola je pro mě zbytečnost kupovat(1.moc drahý a 2.při prvním odření bych byl totálně nasranej).tak jsem se chtěl zeptat jestli by tu někdo neměl na půjčení Alu 16" s typovým listem jen na zapsání do TP?Královéhradecký kraj.Samozřejmě je nechci půjčit že s nima odjedu.Dotyčný bude pořád s kolama.pomohl by mi někdo prosím?

Upraveno uživatelem fopikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.nemužu sehnat v bazaru Alu kola s typovým listem a je fakt že nová kola je pro mě zbytečnost kupovat(1.moc drahý a 2.při prvním odření bych byl totálně nasranej).tak jsem se chtěl zeptat jestli by tu někdo neměl na půjčení Alu 16" s typovým listem jen na zapsání do TP?Královéhradecký kraj.Samozřejmě je nechci půjčit že s nima odjedu.Dotyčný bude pořád s kolama.pomohl by mi někdo prosím?

No problém je právě v tom, že nikdo ti samotný typový list nevystaví. Nebo jo, ale chce to mít obrovské známosti... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...