Jump to content

Spojkové lanko 306


Diesel
 Share

Recommended Posts

Zdravím Vás. Našiel som tu dosť napísaného o spojkovom lanku P306.Nemôžem nikde nájsť typ mechanicky nastaviteľného lanka( výrobca, rozmery link....) ako zámenu za samostav.Mám 1,9D Break r.98. Díky za info. Našiel som jedno lanko na autokelly, aj som ho mal na pulte,ale to nemalo ten plastový výlisok ako na originály. Je to ukončené len takou klasickou guličkou.Poradí niekto?

Link to comment
Share on other sites

Zakončení lanka u pedálu musí být stejný, ale takový plastový "domeček" to mít nemůže, protože nebude mít samostav. A taky konec u převodovky musí být jiný, protože to lanko bude mechanicky štelovatelné. 

V podstatě by mělo stačit, že budou mít stejnou délku. :myslim

Link to comment
Share on other sites

Nejlépe pokud sem hodíš VIN. Podle toho ti někdo řekne kód a podle něj najdeš spoustu lanek na eshopech. Nevím jakou máš slevu v Kelly ale bez slevy je to v Kelly drahé.

 

PS. sám bych dal se samostavem. Je to bez problémů.

Link to comment
Share on other sites

Chlapi díky za reakcie.  Vinko mám VF37EDJYT32595035. Na service boxu mi to udáva typ lanka 2150Y1. Podľa tohoto mi to vypluje na AK aj ten typ 

LA CL 0631 ktorý som nezobral,lebo je inak ukončené. Celé tieto tance robím len z jedného dôvodu.Asi pred dvomi rokmi som menil komplet spojky spolu s novým lankom-samostavom (original Peugeot). Teraz sa mi začala dosť ťaško spojka vypínať a v lanku to začalo škrúpať.Toť krásna cesta k odpísaniu samostavu (ako pred výmenou). Keďže nechcem celú túto pičičúru absolvovať znova -lamela je ešte asi dobrá, tak tam chcem dať blbuvzdornejšie lanko s manuálnym nastavením.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...