Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Instalace centrálního zamykaní ( univerzál )


EronixHD

Recommended Posts

Guest servisman

Pokud to namontuje na tu šikmou tak mu to max jen otevře pokud bude auto zamčené. Ale aby to opět zamklo auto tak to asi nebude fungovat .Já jen vím že jsem to musel montovat na tu tyčku svislou tam to fungovalo na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano nezamkne, včera jsem s tím táhlém tahal a jen odemkne zámek. Tak je jasný že to musí jít na táhlo od koliku.

 

Problém navrtat 2 dírky není, ale potom je otázka jak spojit táhla, je tam místa sotva na 3 prsty na tož tam dostat šroubovák a utáhnout 3 sroubky..

Ke všemu táhlo od zámku ke kolíku nejde úplně rovně, vede trochu ze šikmá. tak zase nevím zda můžu ty táhla od DO trochu na ohýbat. To samé s délkou táhla.

Upraveno uživatelem EronixHD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi rukou za to šikmé táhlo a zkus zamknout a odemknout u zavřených dveří. Pokud to jde tak není co řešit. Pokud jde pouze odemknout, tak je (většinou) jen nastavená zarážka na zámku, která brání uzamčení otevřených dveří (zacvaknu zámek kolíčkem, bouchnu dveřmi a klíče jsou uvnitř a je problém) to jde snadno odstranit. 

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tahlo od kolicku musi byt nekde na zamku propojene, teoreticky tam bude jeste jedna dirka tak to pripojit tam

tahla od centralu se muzou ohybat pokud je to zapotrebi, ale nesmi to byt delanemoc ostrymy uhly

dalsi moznost by byla bovden a lanko- motorek das uplne nekam jinam a lankem dotahnes ke koliku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo a šel jsem znova se kochat do auta. Povedlo se mi spojit táhlo od DO s táhlém od koliku

a i tam dostat motorek. A myslím si že úspěšně. Táhla vedou vedle sebe krásně vodorovně tak by neměl být problém.

Motorek jsem dál do pozice pod zámek. kterou zmínil člen servisman.

 

Přikládám foto s vyznačením motorkem v jaký je pozici

post-43136-0-20345200-1413110613_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Já se přišel podívat jak se s tím trápíš a sám to víš že mne to nikdy nedá.Ještě drobet to seřídit,pak udělat tu přípravu na zadní dveře-kufr a pak budeš spokojen.Pak dodělat a napojit na ty směrovky,aby autí na Tebe zablikalo a budeš spokojen.

Ty žlutý kablíky na směrovky napojíš k tlačítku varovných na pin č.4 drát 2330 a druhý na pin č.5 drát 2340

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...