Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Geo zadní nápravy, ne laserovou.


Veja

Recommended Posts

No ja neviem, zadna naprava je viacprvkova a je tam nastavovaci excenter, ktory sa zvykne zadrhnut, ci zahrdzaviet.

Ale bol som asi na 5 roznych GEO a vsade to chceli posunut na excentri, ale bolo to malo, tak sa toho nechytali.

Pokial je kvalitna laserova, tak by to nemal byt problem. Najlepsie by bolo sa najprv informovat ci vedia spravit aj na 605, alebo ist do PG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože ty laserové nemají v programu zadní nápravu a nikdo nezná hodnoty jak nápravu srovnat.

Jj, z čehož jasně plyne, že všechny nelaserové znají hodnoty. Anebo moje matika nějak kulhá? :D

 

Takže první bod je sehnat hodnoty a pak ti to nastaví laser i nelaser.

Viděl jsem už asi 4 typy geometrií:

1. laserová počítačová

2. laserová ruční (červené světýlko svítí na protilehlou stupnici, čte se ručně - okem) Motex Praha

3. kovový rám, posuvka (šuplera)

4. nájezdová, kde se jenom projede a jeden "koberec" uhýbá do strany

 

Ty hledáš 3. nebo 4, ale zrovna tyto dvě neumí rozlišit, zda je větší sbíhavost vlevo nebo vpravo, tedy nastavit "jízdní osu". Protože měří jenom součet sbíhavosti na obě kola spolu.

 

Takže doporučuji sehnat hodnoty a pak se vypravit na 1. nebo 2.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, z čehož jasně plyne, že všechny nelaserové znají hodnoty. Anebo moje matika nějak kulhá? :D

 

Takže první bod je sehnat hodnoty a pak ti to nastaví laser i nelaser.

Viděl jsem už asi 4 typy geometrií:

1. laserová počítačová

2. laserová ruční (červené světýlko svítí na protilehlou stupnici, čte se ručně - okem) Motex Praha

3. kovový rám, posuvka (šuplera)

4. nájezdová, kde se jenom projede a jeden "koberec" uhýbá do strany

 

Ty hledáš 3. nebo 4, ale zrovna tyto dvě neumí rozlišit, zda je větší sbíhavost vlevo nebo vpravo, tedy nastavit "jízdní osu". Protože měří jenom součet sbíhavosti na obě kola spolu.

 

Takže doporučuji sehnat hodnoty a pak se vypravit na 1. nebo 2.

Díky za rady, ale hodnoty nebyli schopni za týden sehnat ani v Barumce, tak proto to zkouším tady jestli náhodou někdo i ty hodnoty znát nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.peugeot-club.com/topic/19466-sbihavost-predni-napravy/?hl=sb%C3%ADhavost

Podle APMTecu: Sbíhavost vpředu = 1.42 +- 1.0 mm Odklon vpředu = -0°13'+- 30' Záklon rejd. čepu vpředu = 2°40' +- 30' Příklon red. čepu = 13°30' +- 30' Sbíhavost vzadu = 2.28 +- 0.6 mm Odklon vzadu = -1°26'+- 30' Kdybych pátral tak bych našel protokol ze servisu když mě to nstavovali.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.peugeot-club.com/topic/19466-sbihavost-predni-napravy/?hl=sb%C3%ADhavost

Podle APMTecu: Sbíhavost vpředu = 1.42 +- 1.0 mm Odklon vpředu = -0°13'+- 30' Záklon rejd. čepu vpředu = 2°40' +- 30' Příklon red. čepu = 13°30' +- 30' Sbíhavost vzadu = 2.28 +- 0.6 mm Odklon vzadu = -1°26'+- 30' Kdybych pátral tak bych našel protokol ze servisu když mě to nstavovali.

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...