Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2x neuznaná reklamace mobilu


brslen

Recommended Posts

Máme docela problém s mobilem od manželky-má dotykový Samsung a zlobí snad vším možným od zaseknuté klávesnice,jiné datum a čas,sám odesíla sms....prostě katastrofa.Byli jsme tam už podruhé a opět to zamítli.Tak chci zkusit nějaký odborný servis který to posoudí nezávisle.Nebo znáte někdo nejakou kličku jak je přimět aby to uznali?Je to obchod Elektro World.

Upraveno uživatelem brslen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohroz jim ČOI-kou. Jestli máš opravdu čistý svědomí (máte - s manželkou) tak si stůjte za svým a snažte se dávat pořád dokola reklamaci dokud neuznají. Navíc platí zákon který říká, že pokud se na něčem objeví vada do 6 měsíců od koupi, má se za to, že tam ta závada byla již při koupi. To znamená že jestli není starší než půl roku, není o čem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podmínkou je že musí uznat oprávněnou reklamaci. Pokud to neuznají na což mají právo, je jediná šance se obrátit na soud. Ani ČOI to nevyřeší. A důvod proč to neuznali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohroz jim ČOI-kou. Jestli máš opravdu čistý svědomí (máte - s manželkou) tak si stůjte za svým a snažte se dávat pořád dokola reklamaci dokud neuznají. Navíc platí zákon který říká, že pokud se na něčem objeví vada do 6 měsíců od koupi, má se za to, že tam ta závada byla již při koupi. To znamená že jestli není starší než půl roku, není o čemNevím

Nevím jestli ta čoi pomůže.Te. je asi rok starý.Nemám důvod tel.reklamovat jen tak a jezdit s ním na reklamaci,budu spokojený když bude fungovat tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podmínkou je že musí uznat oprávněnou reklamaci. Pokud to neuznají na což mají právo, je jediná šance se obrátit na soud. Ani ČOI to nevyřeší. A důvod proč to neuznali?

Poprvé napsali zmítnutí reklamace že tel je bez závad,a napsali že přehráli software.Fungoval cca 1 měsíc a pak to samé.Asi zítra ho pojedem vyzvednout podruhé,a budu velmi nepřijemný že to zase neuznali.

Upraveno uživatelem brslen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé napsali zmítnutí reklamace že tel je bez závad,a napsali že přehráli software.Fungoval cca 1 měsíc a pak to samé.

Tak tos měl ihned nesouhlasit s popisem. Jestliže byl bez závad, tak nebyl důvod k přehrání SW. Jestliže přehráli SW, pak mu něco bylo a reklamaci uznali. Jestliže ji uznali poprvé, museli na stejný projev závady uznat i druhou reklamaci. Tím bych operoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tos měl ihned nesouhlasit s popisem. Jestliže byl bez závad, tak nebyl důvod k přehrání SW. Jestliže přehráli SW, pak mu něco bylo a reklamaci uznali. Jestliže ji uznali poprvé, museli na stejný projev závady uznat i druhou reklamaci. Tím bych operoval.

Ptal jsem se Pání proč ho přehrávali když je tel bez závad.Na to odpověděla že to dělají pokaždé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dělají stardandně, ono totiž i když se u nich zavada neprojeví tak se snží pomoct tím že třeba pomuže přehrát soft, nic v tom nehledejte, je to běžný postup

 

Jinak galaxy mini duos nevim co je, napiš číslo GT-xxxx

To chápu,ale mělo by to být ok,ale když to zlobí znovu tak měli reklamaci uznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedej se ja mem to same v electroworldu s ZTE blade poprve mi neuznali tez bez zavad,podruhe kdyz jsem hlasil ze nenabiji a kdyz uz se nabil tak byl vybit cca do hodky,baterii jsem zkousel jinou tak mi to vratily ze vymenily konektor sluchatka...samozrejme problem cca po 14dnech znova tak opet reklamace a vraceno ze prehrali software,bohuzel pro ne jsem ho pri prebirani(na doporuceni znameho prodejce telefonu)zapnul a chtel vyzkouset na miste nez jsem podepsal prevzeti,telefon nabehl a sekl se tak jsem ho neprevzal(telefonu nic nebylo jen jsem tvrdil ze je pomalej a zasekava se a prodejce na to koukl a odsouhlasil....) a nechal ho poslat zpet a za 14dni mi psali abych prisel pro penize.servis je to tez Britex.jsou to hajzlove tak se nedej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...