Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

roztrhanie rozvody


JaRoY

Recommended Posts

Roztrhlo mi rozvodovy remen. Mechanik to opravuje uz 6 tyzdnov. vahadla zlomilo. Vrajze vacku musi novu kupit. Ze ju mohlo pretocit, ze staru tam nechce davat. Moze sa vacka poskodit pri roztrhnuti remena? Lebo musim cakat zase na vacku 2 tyzdne lebo nemaju na sklade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nesmíš brát podle osmšestky.

Slušnej blábol. Stačí se podívat na hodnotu C8 2003 s tím nešťastným 2,2HDI, ne inzerátové ceny, ale skutečně realizované. A cena opravy, kdy mechanik už 6 týdnů "opravuje" a koupil do toho nové (!) vačky, o té si skutečně netřeba dělat iluze. Nehledě na to, že pokud by to mělo být udělané pořádně, měl by toho povyměňovat podstatně víc než jen vačky, když to bylo potkané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušnej blábol. Stačí se podívat na hodnotu C8 2003 s tím nešťastným 2,2HDI, ne inzerátové ceny, ale skutečně realizované. A cena opravy, kdy mechanik už 6 týdnů "opravuje" a koupil do toho nové (!) vačky, o té si skutečně netřeba dělat iluze. Nehledě na to, že pokud by to mělo být udělané pořádně, měl by toho povyměňovat podstatně víc než jen vačky, když to bylo potkané.

Kde jsi přečetl,že koupil nové vačky? Dál nevíš co vše bude měnit. Jestli mu to dělá týden či měsíc je uplně fuk,jde o to ,jaká je jejich dohoda.  A na druhou stranu je lepší při životě udržet tohle než starou 806,ta už je totál za horizontem. A můžeš ji vychvalovat jak chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie - já jsem se už naučil Milana + a jeho rádobyodborné rejpavosti ignorovat, Ty ještě ne?

Medvěde to není nic rýpavého,jen mi připadá,že když to napíše oddie,tak se vším souhlasíš, jak kdyby jsi neměl svůj názor,když se několikrát navezl do Tebe,tak jsi ani nereagoval. A že se Tě dotkunola výtka ohledně alu kol,tak to pardon. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O nutnosti koupit novou vačku píše přímo v úvodním příspěvku, o příspěvek dále píše, že už jsou objednané, nauč se číst. 

Jak je "lepší" udržet při životě tohle už tu pěkných pár příkladů bylo, naposledy tuším Marko306 si vyzkoušel, jak je to "lepší", z reálu těch případů znám o dost víc, kdy se tenhle křáp potkal, prasklo těsnění pod hlavou nebo nešly vyndat vstřikovače (včetně přetrženého), a oprava neměla sebemenší ekonomický smysl. Ono i počty aut s motorschaden v inzerci či ceny těchto motorů na vrakovišti napovídají velice výmluvně, jak "lepší" je tenhle krám udržovat při životě.

Proč sem matláš něco o 806, která s tím naprosto nijak nesouvisí, je zcela nepochopitelné, dotyčný za opravu zaplatí nesmyslný balík zcela bez ohledu na to, jestli já mám 806, Oktávku, Trabanta či auto nemám vůbec, na cenu jeho opravy to nemá sebemenší vliv. Jinak co se "za horizontem" 806 týče, ta je až tak neuvěřitelně za horizontem, že se takto zbytečně nese*e, a i kdyby se v ní ten motor náhodou potkal, RHZ se prodává za cenu sběru, protože se nesype, takže oprava téhož problému by se zcela pohodlně vešla do 10tis i s novou sadou rozvodů a všemi náplněmi, na rozdíl od téhle poruchové hrůzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ako bolo písané vyššie 2,2hdi 94 kw v 807 sa neoplatí takto opravovať. Mňa stretlo na tom motore asi všetko okrem roztrhnutia rozvodov. A pokiaľ to robý niekto kto to vidí prvý krát, tak zbohom. Zbytočne investované peniaze. Keď sa to raz posere, už sa to bude iba srať. Za tých 2000€ či koľko som do toho dal (ani si to pamätať nechcem) som radšej mohol ísť s rodinou niekam letecky na dovolenku.

PS: Ako písal oddie vyššie o cene motorov, tak na 807 som nastrojený motor našiel za nejakých 1000-1500€, na golfa som tiež pozeral nastrojený motor a ten som našiel za 400€. To je kur*a rozdiel. Zlatá moja ex306 1,9D.

Upraveno uživatelem marko306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No stalo sa mi to 26.8. Mechanik ma osieral dva mesiace. A nic nespravil. Dal som to inym mechanikom. VYbrali motor von z auta. Otvorili ho a povedali ze mam zhanat druhy motor. Vykseftoval som takyto: Toto mi pisal ten co mi ho predal:Je to holomotor, cize nie je tam turbo ani trysky. Motor 100% funkcny, tak ako pisem v inzerate. Je tam nova hydraulika, to su tie pohyblive casti hydrodvihatka ked sa zlozi hlava motora, je ich tam 16 a uz len ta sada stala vyse 200e. Hlava motora bola pred montazou otlakovana, cize je v poriadku a je namontovana plus je pretesnena. Na motor staci namontovat turbo trysky, zapojit ho a bezi. Zakaznik si ho u nas objednal, pripravili sme ho na montaz a potom si ho neprevzal.

 

Za 550€ som vykseftoval.

No a zatial ho mechanici skladaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...