Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

kontrola zapnutých pásů řidiče


pecino

Recommended Posts

Kontrolka svítí pořád a pípání se spustí pokud jedu víc ja 10km/h a nevypne ani po 5min. Vyzkoušeno. Jo pokud nechci pípat tak tam strčím prázdný pás od spolujezdce. Tak to řeším. Ale mám 307 a tam jen svítí kontrolka a pípání tam není ale tam se poutám vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Když člověk potřebuje popojet na parkovišti nebo na dvoře tak se poutat nemusí ne?

U 206 nás to taky s...., tak jsem vzal dia a vypl to. Jde jen zvuk. Kontrolka na palubce nevadí. Je to rok výroby 2006.

Položka jak píše Gabriel 307. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Já to udělal zadarmo. Expert Tepee 2011 . Pouze vypojíš konektor co je pod sedačkou a je klid. Udělal jsem to i sousedům na novější C4 piccasso a tam to deaktivovalo airbagy a psalo to problémy. Po zapojení je to bez problémů. Poutám se vždy ale bydlím ve slepé ulici. Jedu vždy pomalu a na konci se otáčím, couvám.... odepínám se proto trochu dříve, než až po zaparkování, vypnutí motoru atd. Kdysi jsem to vypojil i na expert 2015 plechovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...