Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční spínání HDO . . . "nefunkční" bojler :( . . . aneb je tady někdo z ČEZu


Gabriel 307

Recommended Posts

teraz ma to napadlo keď som dal posledné fotky,že musím vyfotiť v čase spínania aj susedovu krabicu HDO ale až večer cca 22:30 . . . ako vieš ktoré relátko je ktoré? :myslim:papa

 

edit: či sa vôbec prepne :myslim

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď mi volala paní z ČEZu (včera jsem jim taky psal přes kontaktní formulář)dopadne to tak,že pošle ještě dnes technika(i když mi zrovna odjíždíme pryč,ale nepotřebuje nás k tomu) a ten se na to podívá :)

pito.za: je to tak ako si písal,paní na telefone som to popísal a ona mi to potvrdila :myslím relé1-3 :papa:super

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 50m od paneláku mi zazvonil mobil a volal mi servisní technik,že už jede a za 10min je u nás,jestli se dostane ke krabici HDO . . . .

Tak jsem na něj počkal (HDO měl sebou pro jistotu) . . . po otevření skříně konstatoval "konec" našeho původního HDO a chystal se na výměnu. . . tak když se vrátím tak snad to cca 22:30 sepne jak má ;):papa

večer podám hlášení ;)

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wau, tak to čumím a přeju hodně štěstí ať ti to klapne Gabriely, v nouzi mám v garáži navíc jeden 80l Tatramat jenž byl taky napojen na "noční proud" ale je klidně manuálně spínatelný, je plně funkční, včetně přívodních "ocelových tlakových hadic" je mi k ničemu a rád kdyžtak pomůžu (myslím, že bych jej dal grátis přes peugeot poštu). Funkčnost bych garantoval tím, že jsem jej sám odpojoval a sloužil cca 5 let u mojí mamči než se přestěhovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za chvíli to bude :D něco kolem 22:36 jinak na první pohled je vidět,že máme nový příjmač HDO  . . .

 

na starém měla dokonce vpravo nahoře svítit ledka a nesvítila tak ho hned měnil

 

jinak paní co mi volala,žila v tom,že nemáme teplou vodu :D  . . . to takhle nejde aby jste byl bez teplé vody . . . :D  (naštěstí nebyl)

post-21598-0-96330800-1412886200_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem tady :grr  přijímač HDO mám vymněněn,ale nesepnul  . . .  :(

 

můj přijímač HDO

 

20141009_231636.jpg

IMG_6616.jpg

sousedův přijímač HDO

20141009_231616.jpg

IMG_6621.jpg

než jsem nahrál foto a napsal to tak to seplo a funguje to . . . jenom se to zpozdilo o 1 hodinu :myslim srovná se to . . . nebo to možná teď někdo někde nahodil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...