Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Závada na RT3 - přestalo fungovat rádio i přehráváni CD


benos

Recommended Posts

Zdravím všechny,

možná jsem špatně hledal, ale opravdu jsem pomoc nenašel, zakládám proto toto vlákno s dotazem.

Ráno po nastartování auta najednou nenaskočilo rádio na mém RT3. Je prázdná paměť stanic a nereaguje ani na tlačítka vyhledávání a hlasitosti. Do CD měniče šla vložit CD, ale nejdou přehrávat a ani vytáhnout. Na displeji ale je vidět reakce na změnu rádia, CD přehrávače nebo vypnutí audia.

Do rádia jdou obě napájení. Pro doplnění - je to origo GSM RT3 pro monochromatický display v P307 SW r.v.2004.

Máte prosím někdo s takovou závadou zkušenost, nebo to dokonce umíte opravit? Prosím o pomoc, obávám se, že v autorizovaném servise by mi to opravili max. formou výměny za obrovský balík :(

Díky moc předem za seriózní odpověď,

Benoš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndej rádio a všechny zásuvky a zase je zandej. Mě se stalo něco podobného s cd měničem na rádiu se ukazoval cd to bralo ,ale nenačitalo. Vyndal jsem rádio a zahýbal zásuvkou a už vše funguje.

Upraveno uživatelem kacaba12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, ale to jsem zkoušel s kontrolou napájení. Oba šuplíky vyndané, všechny konektory vytáhlé a očištěné. Bohužel beze změny :( 

Jestli to budou nějaké studené spoje nebo špatná součástka na plošném spoji, to neumím poznat...

B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...