Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budíky


Nick406

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat jak opravit nebo kde hledat problém a to ten že když otočím klíč do polohy kdy mě naskočí kontrolky tak mě svítí a slabě jen ukazatel rychlosti a teploty zbytek nesvítí dle všeho po otočení klíčku by měl svítit celý tachometr ale při zapnutých světlech svítí vše jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotku bohužel nemám:) naskočí počítadlo tachometr je lehce podsvícený ale stejně mě svítí i ukazatel teploty tak jsem myslel jestli to nemá svítit komplet auto mám tři týdny předtím jsem jezdil s modelem 2001 kde to taky nesvítilo ale tak se tak nějak seznamuji se starší verzí:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tacho je od toho počitadla, u teploměru čeče nevim co by tam mohlo prosvědcovat. Maš 4 budiky nebo 5?? 

Jinak on je teploměr vlastně vedle tacho, takže by to mohlo prosvitat od toho počitadla to je fakt, ja si toho nikdy nevšimnul, ve dne to nevidim a v noci svitím takže to neregistruju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj přesně tak to je :) jinak ještě jeden malej dotaz ohledně centrálu kdyý odemykám auto přestaly mě blikat blinkry jak venku tak ukazatele na budících pravda že mě nefunguje zámek na zadních dveřích takže je pořád zamčenej ale to už tak je dle všeho nějakej rok ale ty blikače mě přestali blikat před pár dny kde může být problém nějaký spínač nebo tak něco?

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto mám nějak tři týdny ale mám za to že to je origo alarm tam určitě není jinak funguje mě to vlastně stejně jak u nového modelu mám klíček s vysokou frekvencí plus superblokáda stisknu zamknou se dveře a bliknou blinkry každopádně pokud starší modely tímto nedisponovali tak to asi bude dodělaný je to rok 5/1997

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...