Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406, 2.0, 16V stary model - lave zadne dvere+blatnik


juniP406

Recommended Posts

Ahojte :papa ,

nedali mi v krizovatke prednost a natukli mi zadny lavy blatnik a lave zadne dvere (vid. prilozene foto), klucka rozbita, el. zamok nefunkcny (zavrci, ale neodomkne/nezamkne), stahovanie okna funguje.

Neviete niekto o nahradnych dverach na predaj (idealne tmavomodra metaliza vratane klucky vo farbe :))? Po com sa predavaku dvere na vrakoviskach? Maju na vrakoviskach len dvere vykuchane, alebo kompletne "len zhodene z pantov"?

Ako vidite ten blatnik? Daju sa ite priehlbiny nejak "vytiahnut", zagitovat, prelakovat, alebo je to na vymenu, kde sa nevyhnem zvaraniu a lakovaniu celeho blatnika?

Vdaka za info :papa

post-17587-0-81289300-1412767339_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockaj na poistku kolko dostanes  a potom sa rozhodnes ci sa to oplati opravovat alebo nie, na totalku to asi nebude takze moc asi nedostanes  ,blatnik by mal ist vytiahnut  dvere asi nejake z vraku ,ak tieto dvere sa v poho otvaraju aj zatvaraju nemal by byt problem

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel som dat opravit v servise no kedze je to cca 90% skoda z hodnoty vozidla, pripadne zistenie niecoho dalsieho s doobhliadkou by mohlo viest k "neekonomickej oprave" a dostal by som mozno 50eur za zly zamok. Navyse vraj by sa doba bez vozidla mohla dostat aj na 3 tyzdne podla toho, ako rychlo by to poistovna zaplatila servisu, resp. podla toho ako rychlo by to stihli doobhliadnut. Bez auta si ale momentalne neviem dost dobre predstavit fungovanie, najma kvoli dovozu deti do skolky, takze zvazujem ci si nemam nechat vyplatit skodu na zaklade rozpoctu a nejak to dat dokopy za bezneho jazdenia (nejake pripadne 1-2 dni by som bez auta zvladol). Problem je v tom, ze ked pojde o opravu rozpoctom, vraj cenu poistneho plenia znizia o DPH a dalsie veci, takze z ceny opravy v servise by to asi bola podstatne nizsia suma, pricom poistovna mi nechce povedat, kolko by mi dali pri nahrade skody rozpoctom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber peniaze na ruku, nenechavaj to na nich lebo ten servis si nauctuje fest  a moze sa stat ze to poistovna nepreplati v plnom rozsahu a budes v riti doplatis si z vlastneho  neviem ci uz ti znalec urobil obhliadku , dalsia hovadina je to ze ked to nechas na nich tak si po oprave zaplatis  servisu z vlastneho vrecka a potom budes cakat a trpnut ci to poistovna preplati komplet alebo len cast uz tak so mnov vybabrali servis si nauctoval za vymenu celneho skla 800 eur nehoraznost no nastastie to poistovna do mesiaca preplatila komplet ,to co poistovna pise na svojich strankach ze sa nestaras nic a nic neplatis je somarina ,neviem kde si sice poisteny ale umna to tak bolo

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...