Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Prodává tu někdo jízdní kola


Charlie 1

Recommended Posts

drek=???

to pánské a dámské cros je pro moji matku a přítele najedou tak cca 250-600 rok...

další pro manželku,začali jsme jezdit před rokem a půl cca 700/rok...

myslím že pro můj účel je cena poměr=kvalita kol vyhovující...nebo se pletu???

nechi kupovat kola za 20000-30000Kč za a/těd na to nemám,b/nechci do toho víc vrážet....

 

to pánské a pro ženu Hydraulika kotouče podmínka....

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánské 29 Hardtail do 15000

dámské 27,5                15000

dámské kros 28            9000

 

co ten kámoš prodává za kola?maxbike

Kamarád prodává i jiné značky. Záleží, co očekáváš od kola a na co jej chceš. I na financích. Značku Maxbike mi doporučil a já ji mám. A i klukovi doporučil Maxbike a to v poměru ceny/vybavení/kvality . Cenu udělal mě i synovi :super . Co se týká servisu, tak spokojenost. ˇKoda, že si tak daleka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím spíš, že chceš hydrauliky, to bude spíš ještě otřesný drek. Solidní komponenty prostě něco stojí, a když koupíš těžký problematický krám, budete z toho ježdění akorát nas*aní. Proč chceš nesmyslný rozměr 27,5, který jako módní věc je dražší o to víc, takže levné dreky jsou ošizené o to brutálněji, už nepochopím vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím spíš, že chceš hydrauliky, to bude spíš ještě otřesný drek. Solidní komponenty prostě něco stojí, a když koupíš těžký problematický krám, budete z toho ježdění akorát nas*aní. Proč chceš nesmyslný rozměr 27,5, který jako módní věc je dražší o to víc, takže levné dreky jsou ošizené o to brutálněji, už nepochopím vůbec.

Oddie jasný ty jezdíš x kilometrů za rok víc  tak pro tebe má smysl koupit kolo za 30000Kč a víc....

jde o to jak nás to bude bavit atd....proto nechci nesmyslné investice.....

jako kamarád koupili si s bábou kola 2 kola za 50000Kč byli 2x na kolách a pak je to přestalo bavit...a sám přiznal ,že je kokot ,že kdyby koupil kola za 10000Kč bohatě by jim to stačilo...... :)

ano je to modní vlna,bohužel,ale za 2 roky už nic jinýho nebude než 27,5 a 29...pak aby se oživil trh příjdou  32 a 30 apod....

 

 

mám tohle kolo a jsem spokojenej ,ale asi to bude podle tebe drek :) ....karbon to není ;)

 

http://www.ctm.sk/2013/mtb/rambler-2-0/

 

osazení podle Tebe které za něco stojé začíná u Shimana u jaké  řady?Deore?

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejezdím o x kilometrů víc, a svá kola si stavím sám. Jestli vás to bude nebo nebude bavit, když koupíš těžký nefunkční problematický krám, bavit tě to nebude ani náhodou, to ti garantuju. A s takhle nesmyslnými výběrovými kritérii jako 27,5 a hydrauliky do 15 prostě použitelné kolo - se skutečně funkční vidlicí a skutečně funkčními nese*oucími se brzdami prostě nekoupíš, ani kdyby ses postavil na uši. V 26, což od 27,5 funkčně ani omylem nepoznáte, se slušné kolo okolo 17-18 sehnat/postavit dá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...