Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukazatel spotřeby paliva


kacaba12

Recommended Posts

Ahoj mám problém ukazatel průměrné spotřeby mě ukazuje menší hodnotu  zhruba asi o 1-2 litry na 100 km. Po natankování je hodnota úplně jiná než co ukazuje palubní počítač.Nevíte jestli je postup na diagnostice jak nakonfigurovat palubní počítač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co máš za auto, Lancii? Proč nikdo nepíše jakého auta se problém týká :grr

Já jsem přenastavoval ručičku paliva a teploty podle dia, softwerově se ta ručička nedá posunout ale průměrnou spotřebu opravdu zresetuješ/zkalibruješ vícero tankovaním do plné. Musíš čekat a doufat :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak píšu do sekce 307 tak asi nemám jiný model  307 1.6 HDI  ručička ukazuje dobře jenom na monochromním displeji to ukazuje méně. Dobrá natankuji a uvidím . Ještě jak si přenastavil ručičku  na teploměru podle dia? to jsi dělal v nastavení sdruženého přístroje 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, čítam to tu čítam, mne palubák ukázal preimerku 4,3 a v skutočnosti po dotankovaní a po vypočítaní priemerky mi vyšla 4,5 , takže nie až taký hrozný rozdiel 50,05 litra vošlo a odbehnuté 1109 km, a tankujem až po hrdlo 

Upraveno uživatelem lacoceco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kdyz vezmu ukazatel tak se mi zda taky nejak divnej.....ja tedy do plny snad nikdy netankoval...protoze jsem vzdycky do nadrze vylil dvacku z kanystru a jezdil....ted jsem ale nalil dve dvacky...ukazovalo mi to uplne plnou...dojel jsem k OMV...pro info dotankovat a veslo se tam jeste 13litru...a to mi to na zacatku dvacet ukazovalo....!!

Palubak mi standart pri bezne jizde ukazuje kolem 5l.....mesto 6,5....

Treba Cheb-Praha dalnice 5,5...Cheb-Budejky..4.9....Cheb-Teplice..4.7....okresky 90-110...:-):-)

Zkusim ted s plnou najet dveste trista a zas dotankovat....uvidime..

Kdo jste pres dia delal nejakou kalibraci dojezdu atd....jde to...??

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dal plnou najel ca.355km (120km dálnice tempomat 130-135,okresky lehce 90-100) s ukazatelem PC 5.3/100......+ 70km město s PC 6.7/100.....a při dotankování mi na nájezd km vyšel průměr 5.88/100km....tak myslím že PC ukazuje dobře.

Ale ručička ukazovala po 425km že ubylo ca.15l-17l a natankoval jsem  25l.....a dojezd mi PC v tu chvíli ukázal při plné....1080km.

Vše ve třech lidech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...