Jump to content
  • Current Donation Goals

cod radia 406

mirek03

Recommended Posts

Nazdarek, vim ze me tady asi ukamenujete(hledani sem zkousel), nemam cod k orig radiu me 406 vim ze mi ho zjisti podle VInka ale mam tento dotaz:v kterem Pezoutu nechteji za toto zjisteni ani korunku???:myslim (jsem z moravy tzn. Brno,olmik,zlin atd),diky za vlastni zkusenosti:roker

• 2 weeks later...

Já to taky zkoušel, v Auto Peugeot Tichý v Ostravě zdarma, druhý den mi volali, bohužel kód nefunguje, asi ho někdo přede mnou změnil. Tak teďka zkusím ještě sehnat původního majitele nebo hledat někde odblokování.

Jak to tak sleduju tak kod se neda menit (z predchozich diskusi plyne ze je vypaleny v ROM). Asi mas vymene za jine radio (to byl vysledek minulych diskusi).

Prohledej poradne radio a instrukcni knizku, jestli tam neni zapsany.

Asi pred mesicem se to probiralo s vysledkem, ze nekde jsou schopni to za 600 Kc precist z pameti ROM.

[upravil dne 1.11.05 P607Olda]

• 2 months later...
Původně zaslal: jezek

Auto Alba Bratislava... Bez problemov vyhladaju kod radia podla VIN, riesia to do hodiny a po telefone... osobna skusenost.

To je docela drsný. VIN máš na palubce takže vytáhneš rejdiou a zavoláš a vše je zadarmo. To nerad vidím. :bojim:bojim:bojim

Nazdárek,mám 406 z 9/2000,radio clarion na cd a když jsem chtěl v Třebíči v peogeotu zjistit kod podle VIN tak mi řekly že v praze o ten kod nemaji.pak jsem vyndaval radio a kod je nechtělo.kod bude potřebovat jen při výměně kos za kus a potom musíte s autem zajet do servisu aby sladily radio s řídící jednotkou

Ked uz ti radio ukradnu, ide len o tvoje zadostiucinenie, ze zlodejovi sa ho nepodari rozchodit... Mne osobne to je uz dost jedno. A aj tak sa mu ho rozchodit podari, aj bez kodu...

To mi je jasný. Pokud to budou chtít ukrást tak to ukradnou. Jediný na co sázím je, že do jinýho auta jak do 406ky ho nedáš a ještě to je docela starej model. Takže zájem skoro nulovej. ;)

• 1 month later...
Původně zaslal: Dave_k

Auto Alba Bratislava... Bez problemov vyhladaju kod radia podla VIN, riesia to do hodiny a po telefone... osobna skusenost.

To je docela drsný. VIN máš na palubce takže vytáhneš rejdiou a zavoláš a vše je zadarmo. To nerad vidím. :bojim:bojim:bojim