Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

telefon-ztráta fotek,videi atd.


chuck11

Recommended Posts

Nechápu co se mi stalo s telefonem verze androidu 4.0.4.

Z ničeho nic se mi ztratily fotky a videa a kdoví co ještě z paměťové karty.Momentálně když vyfotím nějaké fotky tak se i špatně hledají- čísla fotek nejdou postupně :myslim .Po připojení k PC mají zvláštní strukturu názvy,přípony viz foto

Jak z toho ven,dají se zahránit i ztracené soubory :(

post-2331-0-00024400-1412509747_thumb.jp

post-2331-0-80178000-1412509757_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych to zkopiroval do PC, projel antivirem, zkusil bych je přejmenovat a dát jim spravnou připonu, protože to vypadá že ta připona je pozměněná a proto to nejede. Telefon bych dal do továrního nastavení. Těžko říct jestli to je nějakej virus kterej to zpusobil, nebo nějaká chyba v zapisu na kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tohle se mi stalo, když jsem transféroval velký množství dat z karty do PC. Nějak to pošahalo kartu a pak jsem měl dost starostí zachránit ten zbytek. Potom jsem kartu zformátoval v Pc a chodí zas vesele dál. Ty s nulovou velikostí byly právě ty přetransférovaný,ale jen některý. Prostě fotka se přesunula, ale něco s 0 kb zůstalo na kartě.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefon je Prestigio 4040.

Tak jsem vypl telefon vytáhl pam.kartu zapl,vyfotil fotku na paměť telefonu.vypl vrátil kartu,zapl a nestihl jsem se divit přišel jsem už o všechny fotky i videa ne jenom o některé :( :( :(:bojim

Jak je teď zachráním jedná se mi hlavně o fotky z práce:(

Upraveno uživatelem chuck11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jestli tam máš fakt důležitý data, tak jsou firmy na záchranu dat. Je to drahý a bez záruky na cokoliv. V podstatě zaplatíš balík ať to zachráněji, nebo ne.

Hlavně na kartu nic nenahrávej a nic s ní nedělej, jestli to chceš nějak zachraňovat. Každej zápis na ní to komplikuje.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu pomoct ale dlé mého když ty fotky zkopíruješ do PC a z názvu dáš pryč všechny ty speciální znaky, mělo by být po problému ne?

Označ je všechny až budou v PC, dej přejmenovat a napiš něco z písmen aby tam nebyly žádné znaky, pak to bude vypadat př. AHDNNK(1) pak AHDNNK(2) atd ... nějakej soft si asi nerozumí s těma znakama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže oni se ztatily úplně,že ani v PC nejsou vidět.Mám zato jak jsem pam.kartu vyndal a fotil tak si vytvořil složku,pak jsem ji tam zpět vložil a telefon musel přepsat tu původní co byla na kartě.Jinak si to nedokážu vysvětlit :(

Byla moje chyba že jsem to šel zkoušet bez toho abych si udělal zálohu i kdyby byla poloviční :(

Upraveno uživatelem chuck11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není možné, soft nemůže bez toho abys to potvrdil (vícekrát po sobě) nahradit složku jinou natož smazat její obsah.

 

Když použiješ vyhledávání souboru s příponou fotek včetně skrytých souborů tak to nic nenajde? Pokud ne, je ta paměťovka v háji a nepomůže ji ani formát, takže na vyhození, takhle jsem vyhodil už 3karty, vždycky značka Kingston.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefon je Prestigio 4040.

Tak jsem vypl telefon vytáhl pam.kartu zapl,vyfotil fotku na paměť telefonu.vypl vrátil kartu,zapl a nestihl jsem se divit přišel jsem už o všechny fotky i videa ne jenom o některé :( :( :(:bojim

Jak je teď zachráním jedná se mi hlavně o fotky z práce:(

Dopustil ses fatální chyby. Když už jsi měl SD kartu venku, neměl jsi jí vracet do telefonu, ale zkusit načíst v PC nebo NTB. Takto jsi jí na 99% odepsal. Nicméně za zkušenou v PC nic nedáš. Program na dolování dat se jmenuje EXHUMÁTOR. Pohledej na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

U firmy na záchranu dat platíš jen, když data zachrání. Před několika lety jsem u nich měl flešku a nic jsem neplatil.

Tím líp.

Chtěl jsem u nějaký firmy zachránit flešku a do telefonu mi řekli že chtějí zálohu a zaplatím i když se to nepovede. Třeba jsem to špatně pochopil.

Tony - když má 0kb dat, to fotkytipuju nebudou, maximálně nějaký zbytky dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...