Jump to content
Schreek

Nová funkce Mapa členů

Recommended Posts

Schreeku, domečky se mi nezobrazují, ty praporky mám prostě prázdný. Jde nejspíš o něco zablokovaného AdBlockem... Myslíš, že bys mhl mít tušení? Když ho zakážu celej (AdBlock), naskáče mi sem spousta nesmyslů, a zkoušet jedno po druhym je na dlouhý lokte, tak jestli bys neměl tipa, co konkrétně povolit...

Tak pridal som sa aj ja. Prvý zo slovenskej strany ^.^

Já mám AdBlock a domečky vidím. Když adblock pro mapu vypnu, tak se mi zobrazí navíc akorát banner od partnera klubu, takže bych ho asi klidně vypnul

To určo ne. Bude to nějaký objekt. Bez javy a flashe by to asi nešlo vůbec... AdBlock mi hodně pomáhá... asi se mi sem nacpala spousta skaček, něco bude od doplňků a tak, ale to si povoluju na konkrétních stránkách, přesněji zatím co jsem zakázal tak chodilo... Třeba mraky nesmyslů od FB mám povolený jen na FB a tak.. Tak kdyby se povedlo zjistit zdroj objektu, snad bych našel, co povolit... Dík...

Já teda nevím na čem je Bing postavený, ale jestli to nebude nějaká microsoft specifická věc.A ve flashi to určitě není, ten já mám zablokovaný a tohle funguje normálně.

Bing... tfuj... Dycky se mi to někam napere... Když jsem AdBlock povolil jako celek, tak se mi to zobrazilo, tak vím, že to bude něco odtamtud... Bych mohl zkusit vyjet protokol zablokovaných objektů, jestli by někdo něco nepoznal...

Tak jsem to dal do fajlu... Třeba někdo šikovný z toho pozná, co povolit...

Sakra... sem nende připojit TXT?

Edited by Edison

No a když vypneš ADBlock pouze na te strance, tak to tak mužeš nechat ne?

Ja mam stažený sady filtrů pro čr a i když je vypnu tak mi to stejně nic nezablokuje, tak nevim co tam maš bloklý

TXT by jit měl, pokud nejde tak zkus Word

Se i to rozepraro nějak celý... Proto mi nejdou posílat fajly... Kdy to tu zakážu, tak mi tu vyskáčou nějaký devilní gamesy, označej linky, udělá se dvilní odchlipovací ouško s nějakým nesmyslem... Kašlu na to... Řeším moc věci najednou...

Guest servisman

Za mne není to špatně vyřešený , podle mne to chtělo drobet zmenšit  domečky .Bohužel jedu na minipc, uvidím až pojedu na opraveném.

Já vim, Radku... Leč se mi to nedaří spolehlivě pročistit... Stačí taková mrcha, jako je devilní ASK... Bing se taky napere všady... A další a další... Pak rozlišit, co je ok a co není... No nic... časem se na to mrknu...