Jump to content
Schreek

Nová funkce Mapa členů

Recommended Posts

Dovoluji si představit novou funkci Mapa Členů, která by se vám měla zobrazovat v menu nahoře.

Všichni registrovaní členové fora mají možnost se na tuto mapu zapsat, přesnost zadaných údajů nechám na každým z Vás. Lokace lze kdykoliv změnit nebo úplně smazat. Přidaná lokace se bude ukazovat i ve vašem profilu a u vašich inzerátů v inzerci.

V mapě členů se postupně budou objevovat i partneři klubu a místa srazů.

Případné problémy s touto funkcí, nebo chyby v překladu prosím hlaste v tomto vlákně.

Jen všetečný dotaz: Původní mapu ze starého fóra se nepodařilo převést? Tam jsem byl a tady se nevidím.

Guest servisman

Pochopil jsem dobře , že každý se může SÁM zanést do mapy?? Že to nebude na adminech??

Jen všetečný dotaz: Původní mapu ze starého fóra se nepodařilo převést? Tam jsem byl a tady se nevidím.

Bohužel nepodařilo, je to uplně jiný system. Musiš se tam zadat sám aby jsi se viděl ;)  Jmeno se ti tam samo přidá z profilu

No nepřidalo, musel jsem ho zadat do příkazového řádku - potom už se to spárovalo i s Avatarem. Ale možná dělám něco špatně. Nicméně už tam svojí lokaci mám. Značka je zelená, vidím tam i červené - co znamená rozlišení barev?

No nepřidalo, musel jsem ho zadat do příkazového řádku - potom už se to spárovalo i s Avatarem. Ale možná dělám něco špatně. Nicméně už tam svojí lokaci mám. Značka je zelená, vidím tam i červené - co znamená rozlišení barev?

Nesmysl, ono chvilenku trvá než se to prováže, ale jakmile zadaš adresu a potvrdíš je hotovo, nemuš zadavat nic jineho. Ted když dáš smazat, tak smažeš sam sebe, nebo daš upravit tak upravíš sám sebe, je to daný protože jsi pihlašen a děláš ty upravy z profilu se kterým je to spojený

Guest servisman

Super 3x jsem to zkusil a vždy skončil daleko v Teheránu :)