Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová funkce Mapa členů


Recommended Posts

To určo ne. Bude to nějaký objekt. Bez javy a flashe by to asi nešlo vůbec... AdBlock mi hodně pomáhá... asi se mi sem nacpala spousta skaček, něco bude od doplňků a tak, ale to si povoluju na konkrétních stránkách, přesněji zatím co jsem zakázal tak chodilo... Třeba mraky nesmyslů od FB mám povolený jen na FB a tak.. Tak kdyby se povedlo zjistit zdroj objektu, snad bych našel, co povolit... Dík...

Je to v Javascripte. Namáš náhodou doplnok Noscript?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych tu nic neměl... :-DD Neee.. tohle dělaj i jen blbý stráky, který i jen kukísama dovedou nadělat mraky svaček... Nemluvě o tom, že raky stránek mohou být napadený. Pak při mym cestování se to taky připojuje všelijak... a pak člověk neví... ale chce, nebo musí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyšetřil... Kde se mi v FF vzalo několik cizích doplňků fakt netuším. Vypnuto... spousta pitchovin zmizela. Pak stačilo vypnout už jen jeden blokovanej objekt a vše je jak bych i čekal... Děkuji za nakopnutí všem... A chodí to pěkně... I načítání stránek je velmi znatelně rychlejší... .skoro... ;-) Prvotní výhodou je, že se tam useři můžou zadat sami, když chtěj.

Upraveno uživatelem Edison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já vim... Ale kdo pak má dávat dokupy mý oblíbený doplňky? To oje jednodušší projít a co nevim, co je tak zrušit. Občas se ale stane, že nějakej šmejd něco podstrčí... Třeba do jednoho obchodu někde v zahraničí jsem se nemohl dostat bez instalace čehosi... Mimochodem, obchod proběhl v pohodě... ale jeden z problémů byl důsledek. Mno... naštěstí se zdá, že se povedlo... Ono občas se stane, že některou aktualizací to začne některejch z před tím funkčních doplňků kujvit... To je pak věc najít, co to dělá a najít náhradu, zejména, dyž je to fajn doplněk... Tak dycky při aktualizaci trnu hrůzou, co všechno se podělá... A to nejen v FF...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...