Přejít na obsah

Recommended Posts

Dovoluji si představit novou funkci Mapa Členů, která by se vám měla zobrazovat v menu nahoře.

Všichni registrovaní členové fora mají možnost se na tuto mapu zapsat, přesnost zadaných údajů nechám na každým z Vás. Lokace lze kdykoliv změnit nebo úplně smazat. Přidaná lokace se bude ukazovat i ve vašem profilu a u vašich inzerátů v inzerci.

V mapě členů se postupně budou objevovat i partneři klubu a místa srazů.

Případné problémy s touto funkcí, nebo chyby v překladu prosím hlaste v tomto vlákně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Guest servisman

Pochopil jsem dobře , že každý se může SÁM zanést do mapy?? Že to nebude na adminech??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen všetečný dotaz: Původní mapu ze starého fóra se nepodařilo převést? Tam jsem byl a tady se nevidím.

Bohužel nepodařilo, je to uplně jiný system. Musiš se tam zadat sám aby jsi se viděl ;)  Jmeno se ti tam samo přidá z profilu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No nepřidalo, musel jsem ho zadat do příkazového řádku - potom už se to spárovalo i s Avatarem. Ale možná dělám něco špatně. Nicméně už tam svojí lokaci mám. Značka je zelená, vidím tam i červené - co znamená rozlišení barev?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No nepřidalo, musel jsem ho zadat do příkazového řádku - potom už se to spárovalo i s Avatarem. Ale možná dělám něco špatně. Nicméně už tam svojí lokaci mám. Značka je zelená, vidím tam i červené - co znamená rozlišení barev?

Nesmysl, ono chvilenku trvá než se to prováže, ale jakmile zadaš adresu a potvrdíš je hotovo, nemuš zadavat nic jineho. Ted když dáš smazat, tak smažeš sam sebe, nebo daš upravit tak upravíš sám sebe, je to daný protože jsi pihlašen a děláš ty upravy z profilu se kterým je to spojený

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku