Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolky


metras

Recommended Posts

Nazdar klubáci.

Mám takový dotaz,chtěl jsem vyzkoušet kontrolku rezervy a stále nesvítí-benzínoměr je už na nule.Není nějaký trik na rozsvícení všech kontrolek na palubovce?Jedná se o 306 SL,old model,r.v. 1996.Nechtěl bych někde uprostřed města dolévat benzín jako trubka......               Díkes                Metras

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za reakce.Zkoušet to přes kabeláž odporem se mi fakt nechce,Myslel jsem na nějaký kontrolní "vícehmat" /zapnout klíček,pustit stěrače,zatroubit/-u některých značek jsou takovýhle fígle.....Asi pažout nic takovýho nemá.Prostě dotankuju a je vyřešeno.Takže díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Sorry ,ale práce na pár minut a teď jsem koukal na schéma .Odklopíš sedačkuodděláš krytku pokud tam je vyndáš konektor od nádržky a drátkem spojíš pin č.3 s kostrou či s pinem č.1 kde je kostra.Pokud je zapnuté zapalování tak se ti rozsvítí kontrolka rezervy. Toto jsem dělal členovi EronixHD a spokojenost,nevěděl zda mu měřák ukazuje dobře.Zapojival jsem odpory a podle nich se dalo zjistit plná nádrž či prázdná .A byl spokojen ,sám by mohl napsat ,že to bylo sotvy 5 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...