Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Houpaní auta


KaspyT

Recommended Posts

Zdravím,

 

Nechal jsem si měnit pravou poloosu + oba čepy řízení a axiální táhla. Geometrii jsem si nechal pro jistotu udělat znovu. Nechal jsem si měnit ventil na pneu a teď jezdil na rezervě, která si trochu sedla, tak se kolo muselo vymlátit. Šlo o zadní pravé. Tak mě napadlo jestli při tom sundavání kola se nemohlo s něčím hnout. Auto se teď houpe a to hlavně v zatáčkách. Houpe to z celým autem. Repas zadní nápravy dělaný v lednu 2012 a na zadku jsou 2 měsíce nové tlumiče. Před opravou to nedělalo. Zadní pravé kolo je malinko vykloněné, ale nic hrozného.

 

Budu moc vděčný za nějaké rady co s tím. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nechal jsem si změřit sbíhavost přední a zadní části. Na předku vše v pořádku a na zadní je pravé kolo sbíhavé a levé rozbíhavé. Když projedu pravotočivou zatáčku, tak to nic neudělá. V případě levotočivé se auto lehce "podsmykne" je cítit jako když lehce ujede. Bylo mi řečeno, že jsem kolem musel trefit nějakou velkou díru. Nechce se mi kvůli tomu měnit celá náprava, když na ní nejsou žádné vůle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...