Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Galaxy S4,S4mini ,S5mini


Milan+

Recommended Posts

A nemáte někdo zkušenosti se sony z1 compact ,nebo z3 compact nebo z2 chtel bych koupit z3 compact až spadne cena ted je dost vysoka když je to novinka-naprř fotak,a kvalita mobilu sklo jestli vydrží něco.

Chtel jsem s5 mini jenže nema FM radio!výkon o půlku mensí než sony z,kterekoliv a foták dost slabota,  ale zase + display krásné barvy jen píše dost lidi že časem odchazi barvy i cely display

 

Ted mám nokii n8 a foták super hlavně xenon blesk,a odolnost mobilu a display je jak novy a už má toho dost za sebou pády atd,navigace zdarma což je super protože vidite satelitní snímky baraky atd jenže  Symbian už je po smrti neni už podpora aplikaci,mobil už je pomali seka se a ty nove windows lumia atd hnus ale zas fotáky maji dobré :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já na S4 používám DW kontakty a ty to zobrazují správně, tedy jen to co si vybereš. Tedy hovory. Mám je tedy hlavně k vůli jiné věci a to je fultextové vyhledávání. Štvalo mě že musím zadávat v hledání přesně jméno a nemohu třeba příjmení, nebo firmu a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde ale jen jednorázově že nastavíš všechny hovory a ne všechny protokoly.......ale když vyjedeš z protokolu tak se to vrátí do všech protokolů

Takhle mi to jde také,ale mladému od dcery to na S5 zustavá nastavené i když z toho vyjede.Tak proto jsem se ptal,to se mi líbí více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...