Jump to content

Galaxy S4,S4mini ,S5mini


Milan+
 Share

Recommended Posts

Tak jsem poslal svůj evo 3d do světa a v užším výběru mám ty tři z nadpisu,jaké s nima máte kdo zkušenosti? Je fakt ,že cenově nejlépe vychází to s4mini a s4 s s5mini jsou na tom s cenou prakticky stejně.Jak vám třebas vydrží baterie u nich,cca 1,5hovoru ,stažení pošty,nějaký net. Display upřednostnuji větší,stahuji si do toho i nějaké pracovní výkresy.

Link to comment
Share on other sites

S4 mám, oproti SII co jsem měl předtím tak delší výdrž baterky, cca 1,5 dne a to aktualizace mailu každých 15 minut a tak 2,5 hodiny čistého hovoru denně. Neustálé ho používám i na hodně aplikacích.

Jinak o půl dne se mi prodloužila výdrž baterie když jsem si pořídil flipové pouzdro s okýnkem.

Velikost akorát, spokojenost. I když bych šel raději do S5 a to z důvodů super ekonomického módu, kdy mobil vydrží 7 dní. Ale¨hlavně když baterie ukazuje 10% tak po přepnutí do super ekonomy vydrží 24 hodin. To je pro mě ideální na cestách, kde se mi jinak občas stává, že celý den používám mobil a večer jsem bez spojení.

Link to comment
Share on other sites

Peťo: Takže to funguje v ekonom modu, že se přepne displ do černobílého provedení a vypne všechny aplikace kromě telefonování a SMS? Nebo jak to funguje?

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkusil přepnout a píše mi to:

 

Kapacita bat. 57%, odhadovaná max. pohot. doba 7.2dny

 

  • Změní barvu displeje na stupně šedi.
  • Použití aplikací se omezí pouze na základní aplikace, které vyberete.
  • Vypne Mobilní data když se vypne displej.
  • Vypne funkci připojení, např. Wi-Fi a Bluetooth.

 

 

Edit: Momentálně používám Echoe Rom

Edited by Péťa
Link to comment
Share on other sites

Ten Knox je tam také pěkně na prd, už mě občas štve, na nic to nepoužívám a jen na to po stažení lišty vždy omylem ťuknu, když chci smazat notifikace.

S5 by byla dobrá, ale za tu cenu mám pro Melmana polovinu auta. Pokud tedy nějaké vhodné seženu. Takže bude muset S4 ještě vydržet.

Link to comment
Share on other sites

no měl sem 4rku nerootlá s origo ROM  ..... ted má 5tku taky nerotlou také origo ROM...... ale rychlostí je 5tka úplně někde jinde.... ano moc jiných věcí nemá......ale výkon je poznat a dnes sem 5tku přejel v trávě autem....byla v silikonovém krytu a přežila to bez ztráty kytičky.....i když nechtěně ale měla křest ohněm...... za mě 100% a nelituji koupí.

Link to comment
Share on other sites

On Samsung říkal, že lidé nechtějí mraky nových věcí, že chtějí kvalitní foťák, velkou výdrž baterie a odolnost proti vodě. A proto se u S5 za,ěřili právě na tyto věci, jiných změn nečekat. Ale je pravda, že mimo toho foťáku je to hodně užitečné.

Link to comment
Share on other sites

to je přesně 100 lidí 100 chutí.... Mám tedy jen S3 (jsem žabař, vím :) ) Ale osobně je mi fuk, že to vydrží den, když je to stejně přes noc na nabíjedle. Pro mě je pecka foťák a instagram dohromady a geolokační hry, který teda baterku řádně potrápí, ale od toho máme zdroj v batůžku :D

Link to comment
Share on other sites

Mě se na té S5 líbí právě ta funkce, že když je člověk na služební cestě a nemá možnost nabíjet a celý den volá a stahuje data tak večer si už nezavolá. A právě v eko modu když má aku 10% tak vydrží cca 24 hodin. Takže si člověk zavolá taxika, napíše SMS a podobně, než ve tři ráno dorazí na hotel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...