Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CHlazení 306 1.9td


Radek 306 td

Recommended Posts

poradí někdo hřeje se mi to,čidlo funguje i sahary,termostat noví i chladič a je to stále stejný,dnes jsem vyndal termostat uplně a chová se to jako kdyby tam byl,pod hlavou je noví těsnění,voda v oleji není  ani olej ve vodě,ani to netlačí vodu ven.děkuji za rady

Upraveno uživatelem Radek 306 td
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží, kdy spínají sahary na tomto motoru, může to být třeba na 97°C ... 

Teplota 90 je naprosto normální a pokud mu zatopíš, je jasné, že půjde nahoru, ale do těch 100 to nevidím jako drama. Já myslel, že jsi v červených ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do tohto mtora sa dávali dva typy vodných púmp,ktoré sú na pohľad úplne rovnaké,ale majú rôzne primery vrtule.Nenamontovalli ti náhodou tú menšiu ?Takmer sa mi stalo to isté keď som ju menil s rozvodmi.Bol som ju vymeniť u predajcu.Teoreticky by nemusela voda cirkulovať,ako treba.Na tomto motore sa mi teplota vyšplhala nad 100 len v lete,ked sam bol plne naložený a dobre som mu šľapol po dialnici,príp do kopca.Potom zopínajú saharya teplota behom chvíle klesne na 90.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho tam jsou rozvody, tedy jak dlouho by tam měla být ta pumpa? Dělá to celou dobu, co máš po rozvodech (dotaz směrem k typu vodní pumpy).

 

PS: Máš klimatizaci? Při jejím zapnutí také stoupá teplota ... tedka bylo venku takové teplo, že by se klima dala použít. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalami já ho koupil asi před 3 týdny,měl sem ten samí model a tenhle problém sem neměl,prostě nedám na francouze dopustit teda na lvíčky,sahary mi sepnou při 90,ale nestačí to,když kouknu do vyrovnávací nádobky tak se mi nezdá že by se voda nějak honila,můj názor je že je to pumpa,ale rád si nechám poradit,člověk se učí celej život,a děkuji vám všem za vaše nápady,jinak klimu mám ale není funkční,takže tady problém nevidím.jinak dík o tom že dělali 2 druhy vodních pump sem nevěděl.zjistím a dám vědět kde byla chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem si predstaviť,akým spôsobom by sa mohla pumpa pokaziť okrem toho,žeby začala  tiecť,príp. by zadrelo ložiská.Tu je poháňaná rozv. remeňom,ak by ju zadrelo,toby bol iný racht.Napadá ma len, že by sa pretáčala vrtuľa na hriadeli ,ale zdá sa mi to nepravdepodobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zažil jsem několik pump s oběžným kolem z plastu, které se protáčely na hřídeli. Ale spíš to byl koncern VW.... Spíš ale bude záležet na výrobci druhovýroby, než na autě, do kterého to patří....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...