Jump to content

6. Karvinsko - okolní minisraz 26.10.2014 / POZOR čtěte 1. příspěvek!

Recommended Posts

Snad již traičně bych vás rád pozval na podzimní minisraz v naší šachetní oblasti.

Místo srazu bylo zvoleno stejné jako poslední dva podzimy, a to parking u Žermanické přehrady.

http://www.mapy.cz/zakladni?source=coor&id=18.449438%2C49.733276&l=1&x=18.451197&y=49.733516&z=16

Začátek srazu bude v 13:30 a od 15:00 máme zarezervovány (prozatim) dvě dráhy na hodinu. Letos bych předem vybral 120kč/hráče z čehož by se uhradila dráha a drobné ceny. Po bowlingu bude rezervačka většího stolu, u kterého proběhne vyhlášení a pokec...

Prosím pište účast a kolik vás bude hrát!!

Už se na vás těšíme!

Účast:

JJEENNDDAA + 1

Grlik + 1

2ReQ

Wojtěch + 1

Tom_R + 3

Edited by JJEENNDDAA

KingSpade neviděl bych v tom problém, tě nabrat ale nevím zda budu fit, v pondělí mě čeká další operace kolena, z minulého srazu si to snad mimo sprintu a fízla na 4kolce, někteří pamatují, že jsem o tom mluvil. Takže budu-li moct šlapat na brzdu, dorazím ale vycházky mám do 18h takže pouze na skok.

Takže za mě - MOŽNÁ dle stavu kolena a pojedu sám :P

A zase taková dálka lumpové :grr

Edited by Tony Stark

Tony: však uvidíš,jak na tom budeš  ;)

King: otázka,zda ten klubák-nekňubák dorazí  :D nějak nekomunikuje,prďola vlasatý  :D  takže pro jistotu opravuj  :aut

Za mě ANO a zda zvládnu dojet sám,nebo si pronajmu šoféra nevím  :papa

Za mě bohužel NE, koleno se sice hojí ale po vytažení stehů, nastoupím na další sérii injekcí chondroprotektiv a to je nepříjemné na zátěž nohy.

Ale až to dotáhnu do konce to zasr...né koleno, budu se objevovat častěji.

post-43508-0-25675600-1413026423_thumb.j

Edited by Tony Stark

Všem zúčastněným bych chtěl poděkovat za skvělou zábavu. Jsem rád, že dorazily nové tváře a doufám že jsme se neviděli naposled.

Doporučení pro všechny co si na sraz cvakají spec. SPZky :-D - sundávejte je než odjedete, PČR totiž asi nemá pochopení, že Pavlíku :D

foto zde http://jeennddaa.rajce.idnes.cz/Minisraz_Peugeot-club_Zermanice_2014/

JJJJJeeeeeNNNNNdddddOOOOO !!!!! : práskači :D

Tom_R: no,zapoměl jsem na ty SPZ a jel a jel a najednou modrá + STOP a už to bylo :D

Jinak děkuji za fajn a příjemný sraz :)