Jump to content

dá se rozdělat přední světlo??


46reddy
 Share

Recommended Posts

při výměně žárovky v potkávacím světle na levé straně se mě podařilo to, že při zatlačení držáku žárovky jsem zatlačil trochu víc a vnitřní parabola vypadla z nějakýho držáku, podle mě z regulace náklonu. teď tam parabola je na volno a světlo svítí tak nějak všelijak. jde světlo rozdělat o pokusit se opravit nebo mě čeká nehezká věc a to je koupě novýho světla?

Link to comment
Share on other sites

Neviem ako na peugeote,ale na fiate som to robil - teplovzdušnou pištoľou sa nahrieval lem skla,ktoré tam bolo prilepené tmelom.Po nahriatí sa dalo sklo demontovať a vnútrajšok bol prístupný.Tak som čistil čočky,späť som to zase nahrial a doplnil strešným bitumenovým tmelom.Nezatekalo to.Ďalšie riešenie bolo,že sa celé svetlo nahrialo v trúbe na pečenie a tak sa dalo rozobrať.Dačo na túto tému tu

http://forum.fiatbravo-bravaklub.sk/viewtopic.php?f=16&t=6149

Link to comment
Share on other sites

A zkousel si to nacvaknout zpatky? Taky se mi to na 308 povedlo vyhodit z toho kloubku regulace. Vyndal jsem zarovku, capnul jsem to za ten otvor a silou to nacvaknul zpet. Frantici sice dostali par nepeknych jmen, ale povedlo se ;)

post-1103-0-22716400-1412371339_thumb.jp

post-1103-0-56146000-1412371437_thumb.jp

Edited by MJSytic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

tak podle návodu rozděláno, světlo opraveno(nacvaknutí paraboly zpět), složeno, všem děkuji. jen jsem zjistil, že mě teče kapalina ze serva, tak se zeptám, jestli to jde nějak přetěsnit?? jak jsem se na to díval, tak to teče pod takovým krytem, který tam drží myslím na pěti šroubcích

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Taky mne to mohlo napadnout :myslim ... Nicméně se mi tudíž potvrdilo že se to teda řešilo soukromě a já se musím poohlédnout jinde, abych zjistil co potřebuji. Koupil jsem ojetou 308 sw, tak se začínám rozhlížet po netu a sbírat zkušenosti a postřehy o tomto autě. Až se objeví první závady tak abych věděl kde čerpat. Celý život u WV, tak je to pro mne teď nový svět ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zeptám se také ohledně světel.Je tu někdo kdo má také xenony?Nevím čím se to u světel děje,ale při zapnutých blinkrech a i xenonech jde vidět jako by světlo bylo spatně vyleštěné nebo i mastné nevím jak to přesněji specifikovat.V záruce mi jednou světlo takto měnily,že se tam objevily takto jako by viďitelné fleky.Jde se do světla nějak šikovně dostat a vyleštit ho?Dnes jsem to studoval a asi to bude možné přes světlo xenonu,ale to je naklápěcí a to nebude žádná sranda do toho vrtat.Tak nevím co dělat!

Edited by mracek25
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...