Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolik váží motor?


JimBeem

Recommended Posts

no hele dva statný kluci jsme párkrát tahali 3.0V6 z kupátek

dovnitř do auta bysme je asi nedali ale do vozíkku  v pohode.

sám jsem nakládal oholené 1,9 TDI do kombíku a skoro jsem si stříknul do trenek ale dostal jsem ho tam.

nejhorší je to zvednout.

pokud se na to musíš ptát tak to sám ani nezkoušej. rozhodně ve dvou  

jde o to jestli to máš jak zvednout a do jakýho kombíku  pro manipulaci je lepší vlek.

Upraveno uživatelem Chip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holý bude mít tak 120kg, naložit to jde v pohodě, stačí jej zavěsit na tyč a není problém jej zvednout. Jako extrém jsme jednou ve dvou nakládali diesel i s převodovkou do kufru 309 (hodně vysoká hrana), ten agregát měl přes 200kg a taky to šlo. Akorát počítej s tím, že když to dáš do kufru a naboural bys, nic z tebe nezbyde, při hybnosti takového baga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to jedna alternativa - vyměnit ho. Na jednom válci nízkej tlak. Zitra snad poměřím tlaky sám a zjistím jestli kroužky nebo ventil. Každopádně dělat kroužky se mi nechce, bude to dost nerentabilní....

A kdybych měl jet pro motor, tak zjišťuju jestli bude stačit 406, nebo pučit "kulu" s vozíkem.

Upraveno uživatelem JimBeem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Převodovka bude cca 50, to naloží člověk i sám, jak píše oddie. Motor bych tipl na 120 a víc. Ve dvou to dalo zabrat, ve třech to byla pohoda.

Odvezl jsem ho ve 306 HB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, pokud to povezeš v kufru tak doporučuju silnou vrstvu kartonů, nebo ideálně nějakých starých hadrů, do kterých se ten motor pěkně zaboří a nebude mít tendence se vrtět ;)  a ideálně pokud jsou tam na podlaze oka, tak zajistit i do nich. Jo a už opřed naložením si urči na které straně máš největší plochou část a s ohledem na to nakládej, není nic lepšího, než když tam ten motor narveš a pak zjistíš, že ho potřebuješ otočit naopak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...