Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hypotéka bez registru?


brixtr

Recommended Posts

Na to ze vam da banka hypoteku na celou kupni cenu s klidem zapomente. I kdyz vsechny nabizeji v prospektech 100% hypoteky tak to rozhodne nedavaji kazdemu (a ti co by splnili podminky ji zas vetsinou nepotrebuji). Odhad na 100% kupni ceny uz taky davno neplati, dalo hodne presvedcovani shodnout se alespon na 75% abych se dostal s penezi co jsem od banky potreboval do limitu 70% kvuli slusne urokove sazbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně v barvách si představuju toho "známého na vysokém postu", na který číhá řada hladovců a třese se, až na tom postu někdo udělá chybu a budou tam moci vylézt po jeho zádech místo něj, jak riskuje ten post kvůli tomu, aby nějaký šmoula lepící domeček dostal vyšší hypo o drobné v řádu měsíčního platu toho člověka na vysokém postu :D Soused je takový lidový vypravěč, co si potřebuje v hospůdce pohonit tričko, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise oddie......dale pak banky chteji zalozit zivotko jako kryti a ai urazovku......ja to tak u KB musel mit. A pokud nemas nasetreno aspon 30% tak zapomen na rpsn 4,45% ale tak 8,5%.

se zakládáním životkem k hypo a to že musíš je to holý nesmysl... je to jen doporučeno ;) oni ti to možná řekli jen k tomu, aby měli čárku za produkt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z mé zkušenosti 85% lidí si bere hypo na dům nebo byt a používají k tomu 90%hypo, 100%hypo jde jen na byt a většinou to dávají jen klientům, který je u banky dlouho a nemá žádný rest a těch taky moc není...

 

nadhodnocování odhadů je docela problém, oni měli nějaké interní nařízení, kde to jde vše na hlavu toho odhadce když někde vznikne problém a to si nikdo kvůli ceně za odhad do 5its. nelajzne aby takhle nadhodnotil nemovitost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je pak hezký porovnat jednu věc

 

na jedný straně splátku na hypo + pojištění

na straně druhé hypo bez pojištění a to pojištění sjednat individuálně...

 

rozdíl v sazbě cca v průměru 0,2-0,3% ve splátce udělá pár desítek korun, rozdíl v ceně pojištění někdy i stovky korun ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to nějak v poslední době vychází snad i bez hypotéky.

Dokonce mi to vychází i nějak jednodušší.

A to se mi v poslední době vyměnil pan domácí - a fakt se o současný barák stará...

 

Rozhodně, bydlet v nájmu, není žádná ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...