Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 807 elektrika nejde


vlk602

Recommended Posts

dnes jsem mel v umyslu pridat anteni zesilovac protoze radio nehralo zrovna skvele sundal jsem odkl.desku roury a byl jsem na nem vyndal jsem radio ven a skousel pri zapinani a vypinani volt metrem ktery kabel ozije pri zapnuti (je tu schema ale to jsem nevedel) naraz radio prestalo fungovat nejde velky displej na prvni polohu klicu se rosviti akorad vnitr.osvetleni a jde zadni sterac bez zapnuti ale hlavne nenastartuju displej ani radio nejde ani na druhou polohu mam takovy dojem ze nejde do radia zadny proud pomuze mi nekdo?podle me to nebude nic vazneho predem dekuji za nazory hledal jsem tu ale nikde jsem nenasel neco s podobnym problemem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem vyresen v kastliku spolujezdce dve pojistky od radia hyn vymeneny a auto bezi a vse ostatni taky ze ale dve pojistky od radia vyradi pul auta a zneprovozni ho je mazec anteni posilovac sygnalu namontovan a o moc se zlepsil sygnal hold pred cim koli je dulezite mrknout na schema nebo navod vse tu je k dispozici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobra rada to skusim tim zesilovacem asi nic nestratim jen ziskam ale toto je asi taky cesta mel sem pred tim renaulta espase starsiho a tam radio hralo jako zvon tat mladsi auto a treba nic moc chrcelo furt hledalo stanice ale ted se zda ze je to lepsi ale tu diag skusim dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...