Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kalendář Peugeot klubu 2015


Roman Bazi

Recommended Posts

Nikoli, óóó velký ...

 

...v tom případě doporučím návštěvu psychiatra který ti snad vysvětlí že navrhovat na klubový kalendář fotku nabouraného auta není úplně v normálu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsme zase u naší verbální nesnášenlivosti.

Nevšiml jsem si, že by ses jakkoli spolupodílel na tvorbě klubového kalendáře (po kartičkách si myslím, že to je jedině dobře), proto Ti ani nepřísluší rozhodovat o tom, jaká fotka MÉHO auta bude použita (o tom nechť rozhodnou POVOLANÍ a bude-li se JIM líbit, ať můj návrh použijí nebo nechají být).

Ještě bych poprosil o definici toho, co je u StibTa normální - ale neslibuju, že se tím hodlám někdy v budoucnu řídit. Už můj ředitel na ZDŠ (a že to byl chytrej člověk) říkal, že kdyby byli všici "normální", zákonitě by musel být každej druhej DEBIL. Tak si žij dle svých "norem" a o nás, nenormální, se přestaň otírat.

děkuji

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsme zase u naší verbální nesnášenlivosti.

Nevšiml jsem si, že by ses jakkoli spolupodílel na tvorbě klubového kalendáře (po kartičkách si myslím, že to je jedině dobře), proto Ti ani nepřísluší rozhodovat o tom, jaká fotka MÉHO auta bude použita (o tom nechť rozhodnou POVOLANÍ a bude-li se JIM líbit, ať můj návrh použijí nebo nechají být).

Ještě bych poprosil o definici toho, co je u StibTa normální - ale neslibuju, že se tím hodlám někdy v budoucnu řídit. Už můj ředitel na ZDŠ (a že to byl chytrej člověk) říkal, že kdyby byli všici "normální", zákonitě by musel být každej druhej DEBIL. Tak si žij dle svých "norem" a o nás, nenormální, se přestaň otírat.

děkuji

 

Ano samozrejme sis nemohl odpustit rejpnuti o kartickach - budiz. Odpovim Ti tedy zde - Tvuj problem s kartickami je pouze TVUJ problem, Tvoje neschopnost rozdychat JAKOUKOLIV zmenu (a doprovodna schopnost rozpatlat to vsude jinde ve vlaknech) a ver mi uz to sere vic lidi ne jen me. A propos - nevsiml jsem si ze by ses TY take jakkoliv podilel na tvorbe kalendaru.

 

A v posledni rade - do Tveho reditele ZDS je mi opravdu pramalo az uplne hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

- nevsiml jsem si ze by ses TY take jakkoliv podilel na tvorbe kalendaru.

 

Taky nikde nehovořím o tom, že bych se já na kalendáři jakkoli podílel. Ale pokud se nepodílím, tak ani blbě nekecám o tom co by kdo měl - což je celkem zásadní rozdíl mezi mnou a Tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA DO toho vstoupim a myslim si ze davat do kalendare fotku nabouranyho auta, je pouze osobni volba, ale asi bych se na tento tyden s timto autem asi nedival.....

Ad karticky, nemam s tim problem, neustale se neco vyviji a pokrok jde kupredu a jak jsem psal vickrat, kdyz by pokrok nesel, tak bychom si v nedeli nenakoupili, ale jsou zmeny a zmeny, ze......

 

a jako posledni, Medo a Tome, hodte se do klidu, nestoji to za to. Proste se naucte sve prispevky ignorovat, ja uz to tak delam a v klidu prejdu radsi prispevek v tematu uplne k hovinku, nez abych sel do pre.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súdruhovia, mám len taký malý technický dotaz - nemáte náhodou chybný kurz eura? :D 199 Kč za český kalendár a 10€ za slovenský mi príde dosť nepomerné... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bluesman - vysvětlím - českých kalendářů se tiskne třicet a více, takže jsou levnější, mají množstevní slevu. Slovenských se tiskne pár kusů. Bohužel, takto to má výrobce nastaveno.

Když bude slovenských kalendářů více, tak cena klesne.

Když se dělal první kalendář, tak i slováci měly český kalendář a ten stál přibližně 6 euro.

Ceník:

Přehled cen:

od 1 ks: 269.00 CZK

od 5 ks: 229.00 CZK

od 10 ks: 199.00 CZK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...