Jump to content

Nejde otvoriť klučom iba DO


peterdroppa
 Share

Recommended Posts

Prosím o radu Peugeot 206 sw 1.4 hdi 2005 mi nejde otvoriť klúčom cez DO central funguje ale kluč len vopcham a nejde pootočiť ani na jednu stranu a to isté aj na spolujazdcových dverách. Kúpil som ho pred mesiacom a neviem či to fungovalo predtym ja som to ani neskušal inač len DO až teraz len tak sa zoznamujem s autom.

Link to comment
Share on other sites

Guest servisman

Ano je to důvod , že každý otvírá DO a klasicky klíčem  nikdo nedělá. Zámek tak zarezne a pak je nefunkční, nyní budu řešit jeden ale zda se zadaří je 50 na 50 %. Proto se doporučuje jednou začas to vzít klíček a zámek občas prostříknout. Zkusil bych drobet prostříknou a časem třeba půjde  klíčem ovládati.

Link to comment
Share on other sites

Guest servisman

 se podívat do zámku, pokud uvidíš takový zelený povlak je zámek zoxidovaný  takže jedině vyndati a naložit s tím do nafty .Nejlepší je červená brzdová kapalina ,možná se zadaří jej ještě rozhýbati. Ještě je jedna varianta že zámek-vložka není origo.

Link to comment
Share on other sites

Aj mna napadlo ze to nebude original vlozka mam dva kluce jeden je s DO a druhy obycajne oba pasuju do zapalovania a od nadrze ale ani jedny dvede nejdu otvorit skusim to rozhybat alebo kupim nove vlozky s klucami a budem mat jeden od dveri a druhy na start a nadrz nechcem niekde ostat s vybitym DO a na starom aute som bol zvyknuty ovarat klucon dalsim nadrz a dalsim start este to skusim rozhybat a uvidim

Link to comment
Share on other sites

Postup:

- prostříkat (asi nepomůže)

- naložit do nafty

- já předpokládám že jsou to jiné vložzky, takže výšeuvedené nepomůže. Tak zanes do klíčařství, oni vložku přeskládají podle tvého klíče a promažou (cena 360 Kč). Případně kup na vrakáči vložku za 100 bez klíče a v klíčařství ji přeskládají.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...