Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prasklá měrka


drobek741

Recommended Posts

Dnes jsem šel měřit olej a když jsem vytáhl měrku tak mi praskla... cca 4cm spadli do vnitř.. měrka byla plastová.. vím co bych měl udělat ale spíše mě zajímá jestli stím má někdo nějakou zkušenost nebo respektive jestli by to ten motor zchroupal..? děkuji moc.. :)

Upraveno uživatelem drobek741
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsi první a bohužel ani poslední, komu asi spadne část měrky oleje do motoru, protože ty měrky stojí za ho..o

 

nedělal bych s tím nic--čerpadlo ho přes koš nenasaje, takže bude plavat ve vaně, a kousek plastu nemůže nic poškodit v klikovém mechanismu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Taky se mi před časem ulomila. Pak se mi ji při výměně oleje podařilo odsát do hadičky od čerpadla (k odsávání oleje přes otvor měrky). Nemohl jsem totiž kvůli zbytku měrky zasunout hadičku až ke dnu a odsát všechen olej. Teď už to je OK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kupátku mám celokovovou měrku, takže zlomení se nebojím, ale u 206 (1,6HDI) je celoplastová a od koupě na ni cyběla ta špička. Koupil jsem novou a zatím rok provozu OK. Kontrola cca 4x do roka (spoléháme na ukazatel na přístrojovce :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...