Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena alebo doplnenie trakčnej batérii na Hybride.


Sir_Toudy

Recommended Posts

Ahojte vospolok.

 

Neviete o niekom alebo o nejakej firme, ktorá dokáže predĺžiť dojast čisto na batérie u Peugeote 3008?

Teraz je to len dojazd cca 12 km po rovine a mohlo by to mať minimálne raz toľko :-) Fakt ten elektrický motor je tam len ako prídavný pomocný pri rozbehu a v kolónach v meste.

Bola by tam možnosť vymeniť batériu s väčšou kapacitou, poprípade doplniť ďalšie batérie?

Viem, že v CZ existuje nejaká firma, ktorá predlžuje dojazd na Toyote Prius.

 

Ďakujem za odpovede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdar,

ty máš dojezd 3008 čistě na el.pohon 12km ? Jak jsi to dokázal ? V manuálu píšou dojezd za příznivých podmínek cca 2km.

Mám 3008HY 9/2012, koupil jsem v letos srpnu,najeto 100000km ,ale dojezd více jak 2km jsem nedocílil.

Víceméně jsem to ani nezkoušel.Na režim ZEV jezdím na poštu s balíky,kolečko cca 1500m tam celkem do kopce ,zpět zase z kopce zvládne

při nabité baterii aspon 80% v pohodě,ale těch 12km ?! Napiš jak to děláš - dík.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, skutočnosť je skreslená.... 12 km bolo 1x a to som mal pred tým nabytú batériu na full čo som dosiahol pri jazde skopca. Batéria sa nabila na plno pri brzdení až do stavu kde sa musel naštartovať motor, kde auto už brzdilo motorom. Pri automate si auto stále drží dve či tri paličky ako rezervu, ktorú auto využíva pri brzdení. Tam totiž ide nadbytočná energia :-) Potom som prepol na batériu ZEV a šiel som pomalou jazdou viacmenej po rovine a sem tam dole kopcom. Takto som prešiel necelých 12 km. Pri normálnej jazde fakt prejdem aj ja len 2 km. Možno trocha viac, ale to fakt závisí od toho akým terénom sa auto pohybuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...