Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Akční modely 306tek

Crack

Recommended Posts

306 Style sedan 1996 1,9TD : aut.klima, spínače vnitřních světel ve všech dveřích ( Garros, alespoň ten můj, je má jen vpředu), reostat osvětlení palubky ( Garros taky nemá ), mlhovky, zadní roleta, el .zrcátka a přední okna, origo rádio včetně repro v zadním platu, dva airbagy a to je asi všechno.

[upravil dne 21/10/05 Swallow]

• 2 weeks later...

muj Cashmere 1.6/7-97 ma automatckou klimu,elektricka zrcatka a stahovani oken,u zadnich dveri pouze klicky,nastaveni intenzity podsvetleni pristroju, ukazatel hladiny a teploty oleje,spinace osvetleni ve vsech dverich,radio Clarion + 4 repro,Airbag ridice, stavitelna bederni operka,mlhovky

• 2 weeks later...

Premium 1,4 96:au.klima,okna v elektrice,regulace podsvětlení palubovky,mlhovkyairbag řidiče,ukazatel hladiny a teploty oleje a hlavně bomba kožené sedačky,jinak všechno asi normální.

Jinak okna v elektrice jsou jen na předních dveřích a to proto,že zadní dveře to nemá.:aut

[upravil dne 15/11/05 mokashi]

• 2 weeks later...
Původně zaslal: Crack

Santrope je ale jen cabrio,ne?

Viděl sem ted Tonic,ale nepřišlo mě to zvláštní:myslim

Saint Tropez je taky kombik. Mám ho už přes pět let.

- Velurové potahy

- Kožený 4-ramenný volant

- Manuální klimatizace

- Všechny vnější doplňky v barvě karoserie

- Mlhovky

- 2 Airbagy

- Na boku auta nápis Saint Tropez :papa

[upravil dne 30/11/05 stembi]

Původně zaslal: Crack

Nevíte někdo jestli někde nejsou popsaný akční modely 306tek?Zajímá mě jakej modle má jakou výbavu,případně jestli někdo máte nákej takovej model,tak prosím napište co to má;)

PS.Rollanda Garosse znám:cool:

HDi Sport.

Všechny vnější doplňky v barvě karoserie. Imitace víčka nádrže jako GT-6. Kulatí čiré mlhovky a přední nárazník Sport. Tužší zadní torzka. 15\" kola bez středové díry Peugeot.

Plynulá regulace podsvětlení přístrojů, nastavitelná bederní opěrka. 4x airbag. Vnitřní dpolňky hliník a imitace hliník. A pak už běžné... klima, ABS kotouče na všech. Clarion s CD.

Od rv. tuším 2000 je zamykání radiem a ne IR.

• 3 months later...

Akčný model Midnight, limitovaný pre Belgicko.

Ja mám 1,4 /55k Break, tmavo modrá, 2000/11 gulate hmlovky, predne okna el. , inak asi nič viac extra. V zime mi blbne radio, každu chvilu blika airbag..., makka zadna torzka....., spotreba 6,5

Foto tu

[upravil dne 3.3.06 Fito]