Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Instalacia centralneho zamykania


Branislav

Recommended Posts

Ahojte.Mal som namontovane univerzalne centr.zamykanie.To som si montoval sam,vsetko par rokov fungovalo.Momentalne mi riadiaca uz nezopina,tak som kupil novy universalny modul,lenze napichovacka samozrejme nepasuje.Aja to neviem spojazdnit uz som vyskusal vselijake kombinacie a nic.

Staly prud a kostru to funguje,lebo ten modul tuka pri prepinani,ale neviem zapojit motorceky vo dverach.

Ruzova farba je sirena aj ta reaguje

Fialove vodice su smerovky aj tie ked napojim funguju pri zopinani.

Ten oranzovy kabel by mal byt na vystup kufra,ktory nepouzijem.

Ostatne som kombinoval a nic.nevie niekto poradit?

Navod od toho nebol,nasiel som navod na nete,farby sedia.post-6548-0-75685700-1411576582_thumb.jppost-6548-0-81479600-1411576642_thumb.jp

Upraveno uživatelem Branislav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj zoberieme do uvahy , ze su tam dva prepinacie rele , cize tych 6 vyvodov ,

tak 2 zapojis na motorceky , 2 na kostru a 2 cez poistku na plus....

tym padom nebude central ovladany zamkom, ale len DO.....

zistis to tak , ze 2 x 2 vodice budu spojene a po poveli z DO  sa rozpoja....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj zoberieme do uvahy , ze su tam dva prepinacie rele , cize tych 6 vyvodov ,

tak 2 zapojis na motorceky , 2 na kostru a 2 cez poistku na plus....

tym padom nebude central ovladany zamkom, ale len DO.....

zistis to tak , ze 2 x 2 vodice budu spojene a po poveli z DO  sa rozpoja....

Vyskusam,to takto zapojita ako vravis,zeleny a modry by mal ist na motorcek,ostatne farby neviem pokombinujem to vselijako.Tie dva na kostru to spojit s ciernym ktory ide na kostru?A takisto na cerveny staly prud pripojit k nemu 2 kable?Lenze oni poistky nemaju.To ich mam spojit pred tou poistkou?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo.... opět a znovu...

 

Těch 6 kabelů (vždy 3 vedle sebe) proměř.. 2 z těch 3 budou  v klidu spojeny.. pokud pošleš zamykaci impulz do jednotky, tak se jeden pár prohodí na tu chvíli, druhý zůstane jak má... ty prostě musíš zjistit, kterej je výstup relé (2 relé po jednom kabelu), zbytek těch 4 jsou vstupy.. ty to co jsou sepnuté v klidu spojíš s kostrou a ty co jsou sepnuté po impulzu, napojíš na 12V a nejlépe za pojistku, aby to bylo chráněno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsetko funguje ako ma.Velmi ste mi pomohli.Dakujem Vam vsetkym.Bez Vas by sa mi to nepodarilo.

Ak by to niekomu v buducnosti pomohlo,tak zeleny a modry som napojil s cervenym na staly prud.Kostra sla na zlto-cierny,sivy s ciernym.A motorceky hnedy a zlty.Dokym som nato prisiel,tak som vybil asi 7 poistiek,nastastie,ze ich mam doma kopec.A vela nechybalo,tak sa mi roztavia kable,taku teplotu nabrali pri zlom napojeni.

Este by som sa chcel opytat ,ak ma riadiaca vystup na sirenu,sirenu mam ,je na nej cerveny a ciernocerveny kabel.Ma to nejaky zmysel bez alarmu?Sirenu som skusal iba tak napojit,funguje,ale nereaguje na tlacitko,tiez to musi ist nejak asi cez rele.Neviem.Neviete ako to napojit a ako by to malo fungovat?

Upraveno uživatelem Branislav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...