Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opět Nouzák


micina

Recommended Posts

To máš pravdu že mi moc lidí neporadilo :-) co jsem prohlížel google tak to asi vypadá na špatnou hadičku co vede od elmag. ventilu do turba co reguluje ty klapky na turbu a nebo jsou zanešený ty klapky, ale chtěl bych vědět víc o tom něž se do něčeho pustím.

Kde bych sehnal tu hadičku ví to někdo?

Nebo jestli někdo ví a nechce poradit tak za kolik by mi to udělal chtěl bych mít klid dyžtak napište SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa ani nedivím,že na tento príspevok nikto nereaguje,pretože na tému výmena hadičiek,výmena el.mag. ventilov , prehadzovanie ventilov,skúšanie tu bolo popísané veľmi veľa,tak sa predpokladá,že si fófum už prelúskal a dočítal si sa čo a ako...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice hezký ale nejsem si jistej jestli je to ono protože nikde jsem se nedočet o té regeneraci že se nedokončí chtěl bych vědět jen jestli je to tím a to mi nikdo nepotvrdil, nechci dělat žádný pokusy a zkoušet jestli to je tím nebo tamtím. Chtěl bych to udělat a mít klid a né se tím pořád zabejvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď máš vysoký tlak turba - RJ zaznamená chybu a nedokončí regeneráciu.Je to tak aj pri vynútenej regenerácii na mieste,alebo za jazdy cez diagnostiku.Keď je v RJ chyba,tak sa vynútená regenerácia ani nespustí!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď máš vysoký tlak turba - RJ zaznamená chybu a nedokončí regeneráciu.Je to tak aj pri vynútenej regenerácii na mieste,alebo za jazdy cez diagnostiku.Keď je v RJ chyba,tak sa vynútená regenerácia ani nespustí!!!

jak se zbavím toho vysokýho tlaku, co mám udělat aby to bylo v pořádku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...