Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fajní a sádroš - malovat přímo barvou či použít penetraci ?


venomcz

Recommended Posts

Ahojte ,

jelikož jsem si nechal zrekonstruovat kuchyň , mám strop v sádroši ( už zabroušen do hladka ) a zdi vyrovnané fajní .

Zajímá mě , zda je potřeba obojí něčím ještě přetřít , než to začnu natírat bílou barvou - kvůli přilnavosti a zda to nebude moc "sát" barvu .

 

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká Šalda , vnitřní omítka .Když jsem si jí nechal dělat ve starém bytě okolo okna - špalety apod , tak jsme to ani nepřetírali protože to bylo pěkně bílé . Bohužel tady musíme natřít sádroš na stropě a ty zdi nejsou jednolitě barevné . Jde vidět bílou a "bílou" že není stejná . Proto se ptám.

 

Punkac: s tím nalitím přímo do barvy to myslíš vážně ? Ptám se protože jsem lajk . Měl jsem za to že penetrace se natírá zvlášť .

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Punkac: s tím nalitím přímo do barvy to myslíš vážně ? Ptám se protože jsem lajk . Měl jsem za to že penetrace se natírá zvlášť .

 

Díky

 

Ano, poradili mi to malíři a neměl jsem žádný problém. Použil jsem barvu vyráběnou pro řetězec OBI. Penetrace nejlevnější pro vnitřní použití taktéž z OBI :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...