Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Info o místě a programu Vánočního večírku 2014 - Velké Pavlovice 6.12.2014 od 15:00


Recommended Posts

Taky už jsme doma.

 

Ad snídaně: ráno jsme zjistili, že bowling otvírá až pozdě odpůldne, takže snídaně nehrozí. Zlý pohled mé ženy (jak jsi propoboha zase čet´ ty propozice, že netušíš, zda bude či nebude snídaně) mě přesvědčil vstoupit do vedlejšího podniku hodinu před ofiko otvíračkou a tam jsem viděl "švédské stoly snídaňové". Tak jsme se zeptali, zda jsou to snídaně pro nás (Peugeot-club) a překvapeně se dozvěděli, že NE, že je to pro hosty co byli do 4 ráno ve sklípku, ale že nám - budeme-li mlčet a nepřivedeme dalších X lidí - snídaně prodají. Tož jsme posnídali a šli hledat Kouďáka, který měl organizovat výlet na rozhlednu.
Když jsme se asi po hodině sešli, někteří celkem hlasitě toužili po snídani a protože už bylo po oficiální otevíračce v oné hospůdce, byli i oni snídaní obdařeni

Následně jsme vyrazili na příjemnou cca hodinovou procházku na rozhlednu a my pak vyjeli na dříve inzerovanou Kraví horu na oběd (velice zajímavě řešený hotel - co pokoj, to malý domeček podobný sklípku - s vynikající kuchyní).

 

Odtud jsme zamířili do Morkůvek do muzea gen. Františka Peřiny. Už na stránkách mých oblíbených Turistických známek se kdosi rozplýval nad obsáhlým výkladem a my toto jednoznačně potvrzujeme. Ač jsem paní vytáhl z domova od výroby vánočního cukroví, nelenila a cca hodinu nám o panu generálovi vyprávěla a popisoval exponáty ve vitrínách. Návštěvu muzea prostě nelze nedoporučit - byť je to jediná místnost.

Celý výlet jsme ukončili v Hustopečích v cukrárně pořadatelky srazu a v 16 hodin se odebrali směr Praha - bude to znít až neuvěřitelně, hlavně ve vztahu k cestě po D1 v neděli odpoledne, ale v 17.50 jsem parkoval před domem.

Sraz byl dle mého názoru pořadatelsky zvládnutý na 1*, jen to Scratchovo "poučování personálu" bych znova vidět nemusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zareaguji: to vzniklo vlastne z zertu, kdy jsem slecnu s usmevem pozadal, jestli by mi mohla pivo nacepovat ted a co nejdriv :). Odpoved byla ze ne, ze to peni. Tak jsem ji odpovedel, ze to bude penit vzdy, kdyz si da sklenicku na stul pod pipu a z vrchu to do ni naplno pusti. A ze si tim pridelava praci.... Nasledne me vedouci, ktera to pravdepodobne slysela, rekla, at to slecnam teda ukazu. To, ze se pak slecny zachovali, kdyz videli, ze to jde,.......... no to je jedno. V prvni chvili to bylo v dobre vire :D. Akorat asi necekali, ze to bez jakehokoli zakladniho serizeni nacepuju  :D

 

Edit: i me to nebylo nejprijemnejsi.

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barbar jsi ty :D Po skle je to OK, V praze to točí z výšky a sklenicí hejbou sem tam aby si to napěnili a je z toho fujtajbl, na moravě viz níže :D A navíc co vím tak vypiješ jedno pivo ročně :D :D

 

Točení z výšky na několikrát — liný hostinský („moravský“ způsob);

 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, tak to bylo Hurvajzi - linej moravak :D,

Pe.Tr: pouc me jak se toci pivo :D

 

A jelikoz se cepovaly Svijany, ktere maji lepsi chut nez europivo, tento zpusob vycepu to pivo docela degradoval, tak jsem je na to upozornil nic vic, nic min. Taky chci za svoje penize dostat nejakou zpetnou vazbu a ne "chcanky". Jinak si ale nemuzu na nic stezovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...