Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Info o místě a programu Vánočního večírku 2014 - Velké Pavlovice 6.12.2014 od 15:00


Recommended Posts

Radko, díky za uklidňující zprávičku. Prostě z principu odmítám kvůli věcem spojeným s Vánocemi "panikařit" v říjnu :D Copak jsem Tesco, Billa nebo jiný podobný pošuk? Navíc teď ještě nemám sebemenší odhad, co, kde a jak budu dělat v prosinci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radka: pak tedy neni nutny sklipek :-)

Veverka: posuk asi nejsi ale ja mam uz kazdy vikend v prosinci nejakou akci. Na kazdou se tesim a vyjimecne se mi nic ani nekryje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se také omluvím za to že se nezúčastním. Vím, že za to nikdo z organizátorů nemůže, ale já neskousnu hospodu kde dají na stránky takovýto text:

Trochu  hazardu pak si můžete užit na našich herních automatech ve vedlejším sále, kde je zároveň malý bar, se vším co dokáže spravit náladu.

 

Nikdy jsem na automatech nehrál, ale přesto to nesnáším a pokud někdo je ochotný si je dát do restaurace za účelem snadného zisku, tak já to odmítám podporovat. Znovu opakuji že chápu organizátory že toto neovlivní, ale je to moje volba.

Děkuji všem za pochopení. Je mi to líto, ale věřím že bude příležitost jindy a jinde. A možná že tam také budou automaty, ale třeba o tom nebudu vědět. alespoň ne dopředu.

Užijte si to a dejte si jednu zelenou za mě. Třeba žabí hlen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Motomoto: Achjo, kdyby jsi se předem zeptal mě nebo Radky S., popřípadě někomu z nás zavolal a zeptal se jak to doopravdy je.... :/

 

Takže:

Celý podnik je uzavřený pro účely Peugeot clubu. Výherní automaty jsou v JINÉ MÍSTNOSTI NEŽ PROBÍHAJÍCÍ SRAZ. Po příchodu do vestibulu (první dveře z venku) jsou další dvoje dveře. jedny právě na sraz, druhé právě na automaty.

Takže o automatech celý večer vůbec nebudeš vědět... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné že se člověk nemůže všem zavděčit, ale já se jen omluvil. Kdybych neřekl nic tak by se nic nestalo, tak to tak prosím ber. Nechci nikomu kazit sraz a už vůbec ne se dotknout někoho kdo to organizuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto nějak Tě nechápu ... teď si nevybavím, zda jsi kuřák, či nekuřák ale ... to příště bude důvod neúčasti na nějakém srazu či večírku že restaurace má kuřáckou část ? A potom že má restaurace vchodové dveře z ořechového a nikoli dubového dřeva ? Lidi proberte se, o tomhle to přece není, ne ? Je jasné, že se muselo vybrat místo, které splňuje naše kapacitní nároky a - dobrá - jsou tam tedy někde automaty. Ok. Ale jestli to někdo berete jako zbraň do ruky a výmluvu (pardon za ten výraz) proč nepřijet, je mi to líto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu oba úhly pohledu

a) MotoMoto má s automaty problém, tedy se z akce omluví a věc bere za vyřešenou

b) Radka - co by organizátor srazu - sežene restauraci, kde jsou ochotní nám vyhradit podstatnou část kapacity a neřeší, zda někdo bude či nebude mít s automaty problém (kdo chce, tak má milion možností kde do nich výplatu naházet a nemusí kvůli tomu jezdit na P-C sraz)a následně je překvapena, že s automaty v hospodě někdo může mít problém.

Oba dva mají svou pravdu a je potřeba to chápat jako realitu (já bych se třeba stejně jako MotoMoto zachoval pokud by se na P-C srazech zásadně rozšířilo kouření v místnosti, což ale asi málokoho překvapí).

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Já naprosto motomota chápu... Taky jsem si hned po najetí na jejich webky všiml toho co moto zvýraznil a také mě to velmi zarazilo. Já mám s automatama velmi, ale velmi špaTné až málem tragické rodinné zkušenosti ( né já), a proto v tomto vidím obrovské zlo i když si za to můžou hráči sami. Nicméně i když bych také radši podpořil restauraci která tyto pokladničky nemá, tak se na účast se těším a jestli to s naší tlupou vyjde tak i věřím že to bude stát za tu kocovinu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...