Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s ručním šlehačem ETA typ 0042


OK406

Recommended Posts

Prosím místní znalce elektriky, zda-li by nemohli určit závadu ručního slehače ETA typ 0042. Po zapnutí v něm ,,praská" a ,,smrdí". Tak jsme jej otevřel a vnitřek byl černý. Při pohledu na vnitřek šlehače, se mi nezdá ,,váleček" asi kondenzátor, nebo co by to mohlo být. Má to porušení obal a celkově se to jevý jako poškození. Nezkoušel jsme to znovu zapnout do zásuvky. Pkud by někdo věděl, o co se jedná, byl bych moc rád. I když je to starý, tak je to dobrý pomocník. Udělal jsme fotky, tak snad to na nich bude něco poznat. Děkuji

Snad jsem založil příspěvek správně a i dal správné téma.

post-4390-0-04100600-1411486887_thumb.jp

post-4390-0-19205400-1411486897_thumb.jp

post-4390-0-01858400-1411486921_thumb.jp

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhodit celý a koupit nový.. Bez kondu to bude rušit.. TV asi moc ne, bo digi je na tohle rušení odolnější... Ale začnou více odcházet uhlíky, tedy bez konduu rychlejší konec. Kup novej.. dyk to dneska stojí prdlajs...

 

Jinak mě ještě napadá... neměli by ND (včetně kondu) ve značkovym krámě?

Upraveno uživatelem Edison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že jsem hned neodepsal,ale byl jsem mimo pc. Moc všem děkuji za rady a pomoc. Zvláště děkuji LORD_mapiv. Zkusím sehnat  odrušovací filtr síťový TC259 a věřím, že mixer opět bude šlapat jako nový. Nechci kupovat nový. Je to památka. A taky, že nové věci už tak moc nevydrží!!!

Ještě jednou moc děkuji a věřím, že bude závada odstraněna. Díky i fóru P-C (i když zatím s novým fórem zápasím :D ).

 Jen se zeptám, jaký typ uhlíkům bych měl koupit do daného mixéru? Děkuji

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...