Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změna nicku, nemožná!


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Radek:ja tě nevydíral, tak to sem prosím nepiš :bacha:grr jo děkuji nebo mi chceš napsat něco jiného,že jsem ti napsal,že když to neuděláš tak odcházím?

Přema: chápu to ;):papa jenom se zlobím na jednoho pána :) protože on ví,že to jde i teď(nemyslím zavináč) když se chce a proto mám náladu jakou mám(nevím jestli mi ji už nesmazal-tapatalk to nezobrazuje)

Odesláno z aplikací Tapatalk

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď byla vždycky NE, změněné nicky za léta mé administrace bych spočítal na prstech jedné ruky, daleko častější byly a jsou vícenásobné registrace. 

Mimochodem, hledal jsem v SZ nějakou komunikaci na toto téma a tahle mě pobavila:

 

 

zdravím mužete mi pls změnit nick ted tam mám 106sťák a chtěl bych 406sťák :-) pokud by to nevadilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase ve pri. Jestli jim to zmenis....tak pamatuj ze ja chtel taky zmenu na Nacelnik nuklearni hovado......

[emoji120] [emoji129] [emoji28]

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas hádání o ničem... Přestává mě to tu takhle bavit fakt že jo, furt hádky jak malý děcka!! Tak ste snad dospělý, ne? Se tu budete štěkat o to, jestli v nicku můžou bejt speciální znaky nebo ne? A urazit se, když se řekne, že se to tak prostě dělat nebude, to mi přijde snad ještě víc než dětinské... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem hledal a hledal a našel, Změnu nicku Lukarovi neudělal Pe.Tr ale MJSytič, viz citace. Na zakladě ty změny jsou v tom vlákně další požadavky o změnu nicku které jsou rozesety po foru, takže nebyl to Pe.Tr ale neuvažený krok MJS který z neznalosti problematiky zmačkl to červený zakázaný tlačítko a mmálem nám to přejmenovalo všechny nicky který maj ve jmeně čislo peugeotu.

 

 

Přišla mi SZ:

Ahoj, vím, že můj požadavek je asi hloupý, ale... Bylo by možné mi změnit nick? Já vím, jednodušší by bylo udělat novou registraci, ale už mám placené členství a kartičku..

Proč chci změnu? Nečekal jsem, že auto prodám, myslel jsem, že bude sloužit mnohem déle.. A chtěl bych změnit nick na: lukaro

Je to spojení jména a příjmení, takže do budoucna žádná změna už nebude.

Moc ti děkuji, Lukáš


Mohu (mám) mu to změnit? :myslim:roll

[upravil dne 28.1.13 08:39 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlili jsme si to po telefonu, ja ho z ničeho neobvinil, prostě jsem to měl zafixováno takhle, navíc o MJS věděl, naťuknul to on a mě to pak došlo že to bylo tak.

 

Ale mě to nic neudělá když napišu: Pe.Tře promiň, nebylo to myšleno nijak zle proti tobě. Fakt jsem to měl tak zapsaný v hlavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opakuju naposlef ze jsem u neho rozhodoval jen o banech. Pokud vim tak prvni zmena nicku probehla u Saldy.taky beze mne.

Já byl vážně první? Jinak pochopil bych kdyby tady byl někdo dlouho, třeba rok a měl by hodně blbej nick, že by ho chtěl změnit, takových nicků je tady docela dost, ale převážně u těch co se tady kdysi zaregistrovali o mají třeba jen jeden příspěvek, ale tady to měnění z a na @ a podobně mě přijde jako totální kravina. Taky bych mohl chtít @ ale přece nejsme ve školce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistej ale me se menil nick z prsouna na scratche, nebo ne? Me stvala ta diakritika ale mozna mi byla doporucena nova registrace nebot jsem tu byl kratce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...