Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení denního svícení


Jarda

Recommended Posts

 A napíšu to i sem:

 

Plus řídící vypnutí DRL se nedává většinou vůbec nikam. MUSÍ se ptipojit na obrysová, nikoli parkovací světla. Používejte, prosím, pojmy, které jsou relevantní. Parkovací jsou jiná světla než obrysová. Jen někdy bývají společná!!! A nervi se do žárovek. Do světlometů to jde přes konektor. Tak si to naměř na konektoru!!! A těsně před světlometem si to připoj. A jestli mě ještě někdo ohledně toho bude štvát, naštve mě dvojnásob, bo dojdu pro knihu!!! A to by se mu nemuselo vyplatit. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferinko, to neber, prosím, nijak osobně... Ono to totž platí naprosto obecně... Kdo kapku zná starší vozy, tak ví dobře, aký je mezi těmi světly rozdíl. Např. AZLK Moskvič měl samostatné parkovací světlo na zadním sloupku a aktivovala se výhradně s vyjmutým klíčkem páčkou blinkru podle toho, na které straně se to mělo rozsvítit. Dokonce to bylo udělané tak, že dopředu vždy svítilo bílé a dozadu červené světlo. Tedy napravo to bylo obráceně pro stání v protisměru. U novějších to rozsvěcelo jen "obrysovky", ale jen na odpovídající straně. Někdy se to ovládalo páčkou blinkru, někdy ne a rozsvítila se jen levá strana "obrysovek". Jinak řečeno šlo o sdružení osvětlení. Podobně je to i dnes, kdy obrysová a parkovací, ačkoli různá světla, svítějí stejným zdrojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o světlech, svícení (a světle) něco malinko vím... Hehehhe... ;-) Nééé... fakt... jen amatérsky... Jen mě fakt mrzí, že mám knihu v autě a ne při ruce... Bych napsal i konkrétní drůty... Z hlavy to fakt nevím, Bohužel...

Upraveno uživatelem Edison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...