Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P607 kola z Audi A8


MildaSs

Recommended Posts

Zdravím, rozhodl jsem se, že dám na svýho Pegase nová kola. Zrovna se mi naskytla možnost koupit levně originální kola i s pneu z Audi A8 (http://alu-kola.fire-shop.cz/images/produkty/audi-a8-5x112-100x18-8j-et35-17500-kc_b.jpg). Jelikož s roztečí 5x108 se musím smířit s ne tak pěknými koly jako na třeba na německé rozteče, rozhodl jsem se pro tyhle. (samozřejmě je nutné dokoupit podložky, pro změnu rozteče). Co říkáte? Jak myslíte, že budou vypadat? Samozřejmě se mi moc nechce dávat na "frantíka" kola z německýho auta, ale když je ta možnost.. .Děkuji za případné komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tou černou je totalne zabiješ....

 

Právě, že si myslím, že to bude vypadat dobře. Určitě líp než s těma 16" origo co tam mám. Ty jsou hrozný.

A podložky ikdyž budou stát 2000 pořád se mi to vyplatí, protože ta cena za kterou je můžu mít je bezvadná. Akorát nevím..jsem v těch kolech nerozhodný..líbí se mi styl třeba Rotiformy BLQéčka, jenže tolik na kola nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...